hastalandım

• Konbuyu başlatan canevlatlarım
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde canevlatlarım tarafından oluşturulan hastalandım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hastalandım
Konbuyu başlatan canevlatlarım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek80
C

canevlatlarım

Guest
merhaba anneler pervane açıkken uyudum hastalanmisim bogazlarim inanilmaz kötü halsizim bitkinim 30 haftaligim kemiklerimde agriyor doktora gitmek istemiyorum isin acikcasi dogal yolla iyilessem daha iyi var mi tavsiyesi olan ?

K

Kübra b

Guest
Mutlaka doktora git bende ceyrana kapıldım sandm 29 haftaligim sonra bianda tat kokuda gitti haftalardır ateşle mücadele ediyorum Corona virüsü çıktım kızım dört yaşında oda aynı şekilde mutlaka git

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende grip oldum çok kötüydum 1 çay kaşığı zencefil 1 limon ve 1 çk bal sıcak suyla karıştırıp içtim 1 gün ertesi gün sadce sesim kısıkti. İcebilirsin istersen ben ne zaman hastalansam bu karışımla 1 günde ayaktayım çok şükür

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
merhaba anneler pervane açıkken uyudum hastalanmisim bogazlarim inanilmaz kötü halsizim bitkinim 30 haftaligim kemiklerimde agriyor doktora gitmek istemiyorum isin acikcasi dogal yolla iyilessem daha iyi var mi tavsiyesi olan ?
Geçmiş olsun canım limon kaynat iç, c vitamini tüket, bol su iç kendi kendine geçmezse de daha kötü olursan mecbur bi dra gidersin kullanabileceğin bi ilaç yazar

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Bende grip oldum çok kötüydum 1 çay kaşığı zencefil 1 limon ve 1 çk bal sıcak suyla karıştırıp içtim 1 gün ertesi gün sadce sesim kısıkti. İcebilirsin istersen ben ne zaman hastalansam bu karışımla 1 günde ayaktayım çok şükür
Aynen bu karışım çok iyi geliyo bi de terletiyo miss gibi oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar