Hastalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Hastalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,960 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastalik
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Laren hanım gene hasta bugün hastaneye götürdüm ve bronslari biraz tıkanmış bunun için hava vermem gerektiğini söylediler ağlaya ağlaya zor şer hava veriyorum kafayı yeme noktasındayım o kadar sakınıyorum ki dışarı çıkartmam gezdirmem hasta olucak diye ama gene nasıl hasta olabiliyor hayret ediyorum gerçekten 😔😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺 acaba çok sakinip korudugum içinmi bide babamızda yok resmen şuan bitikleri oynuyorum çok yoruldum😢😢😢

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Laren hanım gene hasta bugün hastaneye götürdüm ve bronslari biraz tıkanmış bunun için hava vermem gerektiğini söylediler ağlaya ağlaya zor şer hava veriyorum kafayı yeme noktasındayım o kadar sakınıyorum ki dışarı çıkartmam gezdirmem hasta olucak diye ama gene nasıl hasta olabiliyor hayret ediyorum gerçekten 😔😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺
Asenam çok ćok geçmiş olsun birtanem Allah'ım sifalar versin inşallah 🤲🏼

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam çok ćok geçmiş olsun birtanem Allah'ım sifalar versin inşallah 🤲🏼
Amin kuzum aminn vallha şaştım kaldım hülyam resmen sinirden oturup ağlıyorum resmen dünyanın yükü omuzlarimda bu çocuklar hasta olunca resmen dünya üstüne yıkılıyor 😔😔😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum aminn vallha şaştım kaldım hülyam resmen sinirden oturup ağlıyorum resmen dünyanın yükü omuzlarimda bu çocuklar hasta olunca resmen dünya üstüne yıkılıyor 😔😔😔
Asenam benim 🥺🥺🥺😔😔😔 üzülme kuzum dışarı çıkmadan da yine oluyor kendine bu kadar yüklenme aşkım Allah'ın izniyle bu kötü günlerde geçecek meleğim geçecek enişte ne zaman gelecek

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam benim 🥺🥺🥺😔😔😔 üzülme kuzum dışarı çıkmadan da yine oluyor kendine bu kadar yüklenme aşkım Allah'ın izniyle bu kötü günlerde geçecek meleğim geçecek enişte ne zaman gelecek
IInşallah birtanem inşallah gececek eğer uzamazsa 10 gün var inşallah umarım uzamaz😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

IInşallah birtanem inşallah gececek eğer uzamazsa 10 gün var inşallah umarım uzamaz😢
Oğlumun okulu olmazsa annemin yanına gidicem ama malesef onun okulu var ve ben hiç bir yere kipirdayamiyorum🥺 annemde çalışıyor şuan oda gelemiyor

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Laren hanım gene hasta bugün hastaneye götürdüm ve bronslari biraz tıkanmış bunun için hava vermem gerektiğini söylediler ağlaya ağlaya zor şer hava veriyorum kafayı yeme noktasındayım o kadar sakınıyorum ki dışarı çıkartmam gezdirmem hasta olucak diye ama gene nasıl hasta olabiliyor hayret ediyorum gerçekten 😔😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺 acaba çok sakinip korudugum içinmi bide babamızda yok resmen şuan bitikleri oynuyorum çok yoruldum😢😢😢
Rabbim şafi ismiyle şifasını tez zamanda versin görüp göreceği bu olsun 🤗🤗

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlumun okulu olmazsa annemin yanına gidicem ama malesef onun okulu var ve ben hiç bir yere kipirdayamiyorum🥺 annemde çalışıyor şuan oda gelemiyor
Birtanem biz varız ne zaman dertkesmek istersen seni dinleriz enistenin gelmesine çok az kaldı sen çok güçlü bir annesin herşeyin ustesinden geliyorsun inşallah ileriki zamanlarda bende senin gibi güçlü olurum. İnşallah 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Birtanem biz varız ne zaman dertkesmek istersen seni dinleriz enistenin gelmesine çok az kaldı sen çok güçlü bir annesin herşeyin ustesinden geliyorsun inşallah ileriki zamanlarda bende senin gibi güçlü olurum. İnşallah 🤲
Oyyyy kuzum benim sen nasıl güzel bir insansın yaaa evlatlarim için güçlü olmak zorundayım düşersem beni yerden kaldirabilicek kimse yok çocuklarımız için güçlü olmak zorundayız😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Oyyyy kuzum benim sen nasıl güzel bir insansın yaaa evlatlarim için güçlü olmak zorundayım düşersem beni yerden kaldirabilicek kimse yok çocuklarımız için güçlü olmak zorundayız😔
Sende çok iyi bir arkadasimsin Allah'ım size her zaman saglık huzur mutluluk versin enişteyle ömür boyu mutlu olun inşallah hepppp🤲🏼🤲🏼🤲🏼🧿🧿🧿🧿🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar