Hastalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Hastalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,962 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastalik
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Laren hanım gene hasta bugün hastaneye götürdüm ve bronslari biraz tıkanmış bunun için hava vermem gerektiğini söylediler ağlaya ağlaya zor şer hava veriyorum kafayı yeme noktasındayım o kadar sakınıyorum ki dışarı çıkartmam gezdirmem hasta olucak diye ama gene nasıl hasta olabiliyor hayret ediyorum gerçekten 😔😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺 acaba çok sakinip korudugum içinmi bide babamızda yok resmen şuan bitikleri oynuyorum çok yoruldum😢😢😢
canimya cok
kecmis olsun belki ev sogug oliyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Seni çok iyi anlıyorum Yuşa Han da doğdu doğalı hasta ne kadar dikkat edersem edeyim yinede hasta oluyor. O yüzden artık kendi haline bıraktım. Odayı çok sıcak tutma, terlemesine müsade etme sırtına sürekli bez koy, değiş. Odayı havalandır, buhar makinası al bu çok işe yarıyor burun tıkanıklığı gidiyor, 2 günde bir duş aldırıyorsan bunu 4-5 güne çıkar ve duştan sonra çok kalın giydirip terletme önce zıbınla tut vücudu oda sıcaklığına alışsın sonra banyosunu yaptır normal kıyafetlerini giydir, sigara, ve tozdan uzak tut içenleri fazla yaklaştırma, bu dönemde elleri sürekli ağzında olduğu için ellerini sürekli temizle, dışarı çıkarınca ki ben artık çıkarıyorum pusetinden hiç kaldırma puset sırtını sıcak tuttuğu için kalkınca sırtı ve ensesi üşüyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Seni çok iyi anlıyorum Yuşa Han da doğdu doğalı hasta ne kadar dikkat edersem edeyim yinede hasta oluyor. O yüzden artık kendi haline bıraktım. Odayı çok sıcak tutma, terlemesine müsade etme sırtına sürekli bez koy, değiş. Odayı havalandır, buhar makinası al bu çok işe yarıyor burun tıkanıklığı gidiyor, 2 günde bir duş aldırıyorsan bunu 4-5 güne çıkar ve duştan sonra çok kalın giydirip terletme önce zıbınla tut vücudu oda sıcaklığına alışsın sonra banyosunu yaptır normal kıyafetlerini giydir, sigara, ve tozdan uzak tut içenleri fazla yaklaştırma, bu dönemde elleri sürekli ağzında olduğu için ellerini sürekli temizle, dışarı çıkarınca ki ben artık çıkarıyorum pusetinden hiç kaldırma puset sırtını sıcak tuttuğu için kalkınca sırtı ve ensesi üşüyor mervem nasılsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Seni çok iyi anlıyorum Yuşa Han da doğdu doğalı hasta ne kadar dikkat edersem edeyim yinede hasta oluyor. O yüzden artık kendi haline bıraktım. Odayı çok sıcak tutma, terlemesine müsade etme sırtına sürekli bez koy, değiş. Odayı havalandır, buhar makinası al bu çok işe yarıyor burun tıkanıklığı gidiyor, 2 günde bir duş aldırıyorsan bunu 4-5 güne çıkar ve duştan sonra çok kalın giydirip terletme önce zıbınla tut vücudu oda sıcaklığına alışsın sonra banyosunu yaptır normal kıyafetlerini giydir, sigara, ve tozdan uzak tut içenleri fazla yaklaştırma, bu dönemde elleri sürekli ağzında olduğu için ellerini sürekli temizle, dışarı çıkarınca ki ben artık çıkarıyorum pusetinden hiç kaldırma puset sırtını sıcak tuttuğu için kalkınca sırtı ve ensesi üşüyor
Ev aşırı sıcak kuzum gece uykusunda kafasını koyduğu yer terliyor bende hemen bez seriyorum oraya yanında evde sigara içen yok balkonda içiliyor banyodan sinra üşümesin diye aciklasi tulum giydiyorum uyuyacagi zaman çıkartıyorum gece bunalmasın diye buhar makinemiz var sürekli yattığı odada çalışıyor ve günlük odayı havalandiriyorum yani emin ol merve doğdu doğalir bu dediklerini yapıyorum ama gene sonuç ortada😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

anladim
canim bebegin umunteti zayif olmus ola bilir d vit veriyormusun?
Veriyorum kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar