Hastalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Hastalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,966 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastalik
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Laren hanım gene hasta bugün hastaneye götürdüm ve bronslari biraz tıkanmış bunun için hava vermem gerektiğini söylediler ağlaya ağlaya zor şer hava veriyorum kafayı yeme noktasındayım o kadar sakınıyorum ki dışarı çıkartmam gezdirmem hasta olucak diye ama gene nasıl hasta olabiliyor hayret ediyorum gerçekten 😔😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺 acaba çok sakinip korudugum içinmi bide babamızda yok resmen şuan bitikleri oynuyorum çok yoruldum😢😢😢
Canım benim ya çok geçmiş olsun. Rabbim şifasını versin kuzunun 🙏❤️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Keşke ayşem keşke inan şuan o kadar yıkık enkazimki anlatamam inşallah çabucak iyileşirler kuzum kayra kuzumda hemencecik iyileşsin allahi izniyle 🤲🤲🙏🙏🙏
Amin canım amin sen miniği dışarı çıkar temiz hava alsın canım temiz hava ciğerlerine filan iyi gelir miniiğin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla aynısı bende yaa çay içmek yemek yemek denilen haklarımı kaybettim onu bırak banyo etmek wcye gitmek bile lüks oldu bu yüzden enfeksiyon oldum iyi mi 🤦🤦 ne yapcam bilmiyorum. Sadece bizimkiler mi böyle acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımmm nasılsın güzellik 😍😍🥰🥰

😂😂 Arada bunu bende düşünüyorum bazen kulaklarımı tıkıyorum birkaç saniye duruyorum öyle ama dayanamıyorum içim acıyor.buyuseler keşke yaa
Aynı bendede enfeksiyon oldu tuvalete çıkamamaktan banyo bile hayal benim için. Dikişlerim hâlâ iyileşmedi sürekli ağrı yapıyor idrar sıkıştırdığı için. Bazen bende ne halin varsa gör diyorum ama uğunuyor Allah yardımcımız olsun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım benim ya çok geçmiş olsun. Rabbim şifasını versin kuzunun 🙏❤️
Allah razı olsun balim benim aminnn kuzum 🤲🙏🌹

Amin canım amin sen miniği dışarı çıkar temiz hava alsın canım temiz hava ciğerlerine filan iyi gelir miniiğin
Hava soğuk kuzum cikarticamda bu sefer daha kötü olur diye korkuyorum 😔

Laren hanım gene hasta bugün hastaneye götürdüm ve bronslari biraz tıkanmış bunun için hava vermem gerektiğini söylediler ağlaya ağlaya zor şer hava veriyorum kafayı yeme noktasındayım o kadar sakınıyorum ki dışarı çıkartmam gezdirmem hasta olucak diye ama gene nasıl hasta olabiliyor hayret ediyorum gerçekten 😔😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺 acaba çok sakinip korudugum içinmi bide babamızda yok resmen şuan bitikleri oynuyorum çok yoruldum😢😢😢
Larenim çok geçmiş olsun teyzesinin balı🌹 Üzülme asenam geçecektir, salgın varmış kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar