Hastalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Hastalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,967 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastalik
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla zor ya Allah'ım yardımcımız olsun inşallah ya biz mi şımarttık ne ettik sorun bizde mi bazı insanlar uyutuyor oturuyor rahat rahat ben iş yapamıyorum Cidden enfeksiyon oldum doktora bile gidemiyorum baya sıkıntılı ya geçen ayıptır söylemesi kıpkırmızıydı idrar rengim kanlı gibiydi ama gidemiyorum bırakıp beyimizi. Kendisini kanguru sandı sürekli cebimde gezecek 🤦🤦
Ahahaha biz yaptik biz çok nazladik😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla zor ya Allah'ım yardımcımız olsun inşallah ya biz mi şımarttık ne ettik sorun bizde mi bazı insanlar uyutuyor oturuyor rahat rahat ben iş yapamıyorum Cidden enfeksiyon oldum doktora bile gidemiyorum baya sıkıntılı ya geçen ayıptır söylemesi kıpkırmızıydı idrar rengim kanlı gibiydi ama gidemiyorum bırakıp beyimizi. Kendisini kanguru sandı sürekli cebimde gezecek 🤦🤦
Sorun sende değil bende diyorlar ya bizimkide o hesap. Sorun onlarda değil bizde 😂 çoğu kadın gibi bizde atsaydık ortaya şuan rahat rahat çay kahve yudumluyorduk 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar