Hastalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Hastalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,960 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastalik
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuuzm üzülme aseli bende dışarı çıkarmıyorum dogalgaz bütun ev yanıyor ev sıcak ama bir bakıyorum hanımefendi hasta oluyor bende anlam veremiyorum çocuklar hasta olunca dünya başımızı gerçekten yıkılıyor rabbim bütün evlatlarımızı korusun inşallah
Allah razı olsun kuzum.benim aynen bende hiç bir yere çıkartmıyorum evimiz sıcak hasta olabileceğini hiç bir durum yok gözümden sakınıyorum ama nasıl hasta olmayı başarabiliyorlar aklım almıyor gerçekten rabbim evlatlarımıza sağlık hastasız uzun uzun ömürler versin insallah🤲🤲🙏🙏❤❤❤🌹🌹🌹

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum.benim aynen bende hiç bir yere çıkartmıyorum evimiz sıcak hasta olabileceğini hiç bir durum yok gözümden sakınıyorum ama nasıl hasta olmayı başarabiliyorlar aklım almıyor gerçekten rabbim evlatlarımıza sağlık hastasız uzun uzun ömürler versin insallah🤲🤲🙏🙏❤❤❤🌹🌹🌹
Sakınan göze çöp batarmis derler kuzum bizim başımızdan ondan geliyor demek ki çünkü aselinde hasta olma gibi bir sıkıntısı yok ama sorsan hasta oluyor bende anlam veremiyorum zaten bugün bir yaşına girdi çok huy değiştirdi yandım valla ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sakınan göze çöp batarmis derler kuzum bizim başımızdan ondan geliyor demek ki çünkü aselinde hasta olma gibi bir sıkıntısı yok ama sorsan hasta oluyor bende anlam veremiyorum zaten bugün bir yaşına girdi çok huy değiştirdi yandım valla ya
Haklisin kuzum vallaha 🤷‍♀️ Oyyy maşallah prensese cadıya bak sen büyümüş te anneyi delirtiyormus severim onu ben cadı o zman iyiki doğmuş aselimiz nice nice yaşları olsun rabbim sağlık huzur mutluluk uzun uzun ömürler versin balimmm 🤲🙏🌹🎈🎁🎊🌸 HAPPY BİRTHDAY ASEL HANIM🎁🎊🎈🎂🧿🧿🧿🧿

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Haklisin kuzum vallaha 🤷‍♀️ Oyyy maşallah prensese cadıya bak sen büyümüş te anneyi delirtiyormus severim onu ben cadı o zman iyiki doğmuş aselimiz nice nice yaşları olsun rabbim sağlık huzur mutluluk uzun uzun ömürler versin balimmm 🤲🙏🌹🎈🎁🎊🌸 HAPPY BİRTHDAY ASEL HANIM🎁🎊🎈🎂🧿🧿🧿🧿
Bebekken kolikti şimdi 1 yasa girdi anam bu uşak çok fena huylar edindi çileden çıkarıyor akşam eve bnm öküz gelince kapıyı bile açarken 70 mislik nine gbi pestilim çıkar gbi açıyorum 😀 Allah razı olsun cnm nic bütün miniklerimiz sağlıklı yaşları ömürleri olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar