Hastalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Hastalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastalık
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin canım Allah sizede şifa versin inşallah çok geçmiş olsun aynen öyle vallahi geceden beri perişanım birini uyutuyorum öbürü uyanıyor kızım zaten ateşlendi neredeyse hiç uyumadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol canım yarın götürücem inşallah bugün eşim tam gün çalıştığı için tek başımada gidemiyorum biraz uzak diye evde herşeyi yapıyorum biraz iyi gelsin diye 😓

Sağol canım Allah razı olsun ❤

Aynen öyle vallahi canım salgın var sağol Allah razı olsun sizede çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah bütün hastalara ve çocuklara 😑

Aman canım hemen bulaşan bir hastalık mümkün oldukça kayradan ve senden uzak dursun sende hamilesin mahfolursun 😖
Amin amin inşallah canım benim inşallah herkes hasta vAlla amman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım Allah sizede şifa versin inşallah çok geçmiş olsun aynen öyle vallahi geceden beri perişanım birini uyutuyorum öbürü uyanıyor kızım zaten ateşlendi neredeyse hiç uyumadı

Çok sağol canım yarın götürücem inşallah bugün eşim tam gün çalıştığı için tek başımada gidemiyorum biraz uzak diye evde herşeyi yapıyorum biraz iyi gelsin diye 😓

Aynen öyle vallahi canım salgın var sağol Allah razı olsun sizede çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah bütün hastalara ve çocuklara 😑

Aman canım hemen bulaşan bir hastalık mümkün oldukça kayradan ve senden uzak dursun sende hamilesin mahfolursun 😖
Aynen canım evde olması aslında iui oldu iş yerinde asla iyileşemiyor evde en azından nane limon vs yapjhorum kayrada şükür nanw limonu sevdi oda içiyoe babası ile beraber

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Evet canm uyku olmuyorki cocuk hasta olsunda 😩

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler herkese nasılsınız ne yapıyprsunuz kızlar iyimisiniz çocuklar bebişler nasıllar beni sormayın perişanım küçük kızım ateşleniyor diğer ikisinde de kusma ishal var salgına yakalandık ne yapıcam bilmiyorum ha bire kusuyorlar dikkan edin çocuklarınıza çok kötü bir hastalık perişan oluyor yavrular 😓
Çok geçmiş olsun inşallah düzelir bir an önce ama sende dikkat et kendine lütfen Çünkü sen ona lazımsın 🌸

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun inşallah düzelir bir an önce ama sende dikkat et kendine lütfen Çünkü sen ona lazımsın 🌸
Çok sağol canım Allah razı olsun zaten en büyük çabam o ama biliyorum onlar iyileştikten sonra ben çöküşe geçicem 😖

Evet canm uyku olmuyorki cocuk hasta olsunda 😩
Aynen öyle vallahi 3 üne birden yetişebilmek çok zor

Aynen canım evde olması aslında iui oldu iş yerinde asla iyileşemiyor evde en azından nane limon vs yapjhorum kayrada şükür nanw limonu sevdi oda içiyoe babası ile beraber
Sizede çok geçmiş olsun canım ay içsin vallahi benimkiler oğlum dışında kızlarım ağzına bile sürmüyorlar en küçük kızıma ilaç içiriyorum geri çıkarıyor 🤦‍♀️

Amin amin inşallah canım benim inşallah herkes hasta vAlla amman
Aynen öyle canım annem babam geldiler yanıma hasta olup gittiler

Sendende canım benim
Amin inşallah canm 💕

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok sağol canım Allah razı olsun zaten en büyük çabam o ama biliyorum onlar iyileştikten sonra ben çöküşe geçicem 😖

Aynen öyle vallahi 3 üne birden yetişebilmek çok zor

Sizede çok geçmiş olsun canım ay içsin vallahi benimkiler oğlum dışında kızlarım ağzına bile sürmüyorlar en küçük kızıma ilaç içiriyorum geri çıkarıyor 🤦‍♀️

Aynen öyle canım annem babam geldiler yanıma hasta olup gittiler

Amin inşallah canm 💕
Ya kıyamam ya onlara da çok geçmiş olsun ya havalar da bayağı anormal

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi geceler herkese nasılsınız ne yapıyprsunuz kızlar iyimisiniz çocuklar bebişler nasıllar beni sormayın perişanım küçük kızım ateşleniyor diğer ikisinde de kusma ishal var salgına yakalandık ne yapıcam bilmiyorum ha bire kusuyorlar dikkan edin çocuklarınıza çok kötü bir hastalık perişan oluyor yavrular 😓
Allah'ım Safi İsmi İle Şifa Versin İnşallah Kuzum Çok Geçmiş Olsun Salgın Var Dikkat Edin

Tüm sayfalar yüklendi.