Sorum var Hastane çantamızı ne zaman hazırladınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Hastane çantamızı ne zaman hazırladınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 847 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantamızı ne zaman hazırladınız
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimki erken o zaman daha bugün eşimin arkadaşının hanımı doğum yaptı da hiç hazırlık yapmamışlar gece paltutuş oldular

M

Misafir41

Guest
Ben 32 haftalıkken hazırladım. Ama 31 haftalıkken doğum başlamıştı, doktorlar durdurdular ve hastane dönüşü çantayı hazırladım. Bence ne olursa olsun her ihtimale karşılık 30 haftalıkken hazırlanmalıymış.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

25 den sonra hazırlamaya başladım 35 de kapattım kizlar

Son düzenleme:

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hastane çantanızı ne zaman hazırladınız ve neler koydunuz ben yarın 30 haftalık olacağım doğumum kışa geliyor 💗😘
30 haftamda ufaktan başlamıştım kendine 3 gecelik çamaşır yelek patik çorap ped terlik tülbent ıslak mendil kağıt havlu
Kızıma ; alt üst takımlar badi bez 2 pazen battaniye ıslak mendil kalın battaniyeni ve taşıma çantasını çıkışta eşim getirmişti ben sezeryan olmuştum benimki mart ayında olmuştu sezeryan oldum aklına gelen şeyleri fazla köy derim yanında yatan arkadaş acil doğum ile gelmiş 3 çocuğunu normal doğum yaptığı için 1 gece kalıcam düşüncesi ile acil durum ile sezeryanla alınmış kıyafet getirecek kimseyide yoktu battı her yanım dedi durdu normal doğum bile olsan fazla koyun doğum bu 2 gece yatıcam dedim 4 gece kaldım ben bebegin bazı değerleri düşmeden çıkartmadılar mesela Birde şu ısıtıcı yada elektrikli cezve çok ise yarıyor 1 kutu sallama rezene al sinbonun küçük cezve de kaynat iç süt içinde iyi bana yanına al dediler sitici almadım dr nescafe iç deyince getirttim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar