Hastane çıkışı kıyafet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma :-) tarafından oluşturulan Hastane çıkışı kıyafet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 986 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çıkışı kıyafet
Konbuyu başlatan Fatma :-)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümrüş

Fatma :-)

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar neşelibebekler sitesini biliyor musun alış veriş yaptınız mı orda bi kaç tane ürün beğendim ama ilk kez gördüm adini da alışveriş yapan varsa söyleyebilir mi ??

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar neşelibebekler sitesini biliyor musun alış veriş yaptınız mı orda bi kaç tane ürün beğendim ama ilk kez gördüm adini da alışveriş yapan varsa söyleyebilir mi ??
Canım o siteyi bilmiyorum ama netten her siteden sipariş verilmiyor kumaşı iyi olmayabilir göründüğü gibi gelmeyebilir istersen bildiğim alışveriş yaptığım bikaç yer var Instagram üzerinden atabilirim

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Hiç duymadım ama ben lc waikiki ve Trendyoldan yapicam alışverişi eğer beğenmezsen koşulsuz iade var riske atma bence hemde yorumları da okursun trendyoldan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Nereden aldıysanız buraya yazar mısınız acaba
Canım linklerini atayım bakmam lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Konu içindeki mesaj 'En uygun yeni doğan alış verişi' https://gebeliktakibim.com/threads/en-uygun-yeni-dogan-alis-verisi.4609/post-45510
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçen bi arkadaşa atmıştım canım onu buldum bak istersen oradan trendyoldan da alışveriş yapıyorum bende yorumlarına bakarak gönül rahatlığıyla alabilirsin oradan da

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Ben civil in kumaşlarını çok beğeniyorum o yüzden bütün kıyafetlerimizi oradan aldık bakmanızı tavsiye ederim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar