Hastane doğum çantası🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Hastane doğum çantası🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,772 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hastane doğum çantası🥰
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum senin için
Gecelik veya pijama takımı
Bol miktarda iç çamaşır atlet terlik
1-2 çift çorap
Hijyenik ped yetişkin bezi
Birkaç adet havlu
Taburcu günü için rahat kıyafetler
göğüs pedi
Emzirme sütyeni
Göğüs ucu kremi
Bebek için
Tulum
Çıtçıtlı body
Eldiven zıbın yelek veya hırka
Çorap
Şapka
Mevsime uygun kalınlıkta battaniye
Biberon ve emzik
Alt değiştirme örtüsü
Bebek bezi yeni doğan
Islak mendil
Pişik kremi
Çok teşekkür ederim canım benim 🥰🥰yavaş yavaş başlarım artık günler yavaş yavaş geçiyor az kaldı benimde 50 gün kaldı doğuma 🙈🙈🥰🥰🥰

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim 33. Haftam bitmek üzere doğum çantamı ne zaman hazırlamalıyım çantamda ben ve oğluşum için içine ne koymalıyım yardımcı olabilirmisiniz rica etsem 🥰🥰bu benim ikinci doğumum olacak şimdi diyeceksiniz ilk doğumunda ne götürdüysen aynı şekilde götür ama ben ilk doğumumda hiçbişey almadım daha doğrusu alamadım doğum yapacağım akşam sancılarım geldiği zmaan hemen komşudan bi kaç bişey ödünç alıp gittik hastaneden çocuğunun elbiselerini.çok şükür bu gebeliğim de azda olsa bişeyler alabildim bir ablamda sağolsun bana çok yardımcı oldu yani çok olmasanda azda olsa bi kaç bişey toparlayabildim oğluşum için 🥰🥰🥰🥰 çantamda neler olmalı canlarım 🥰🥰🥰
Canım ben 1 tane kalın battaniye. 1 tane müslin 1tanede etek bezi 2tane 10lu hastane çıkışı 1tane 5li takım 2 tane çıtçıtlı zıbın ( hastane çıkışlarında da var 2 tane) 4 etti. ağız silme mendilleri. 15 bez ıslak mendil kağıt havlu (kullanmam ama emzik ve küçük biberonlarınıda koydum) kız olacağı için bandana koydum 2 tane. Kendime pijama takımı göğüs pedi. etek eşarp hırka. tayt iç çamaşırları emzirme sütyenli atlet 2 tane çorap terlik kremler deodorant rolon kağıt havlu diş fırçası diş macunu küçük bi kol çantanın içine bunları sığdırdım

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 1 tane kalın battaniye. 1 tane müslin 1tanede etek bezi 2tane 10lu hastane çıkışı 1tane 5li takım 2 tane çıtçıtlı zıbın ( hastane çıkışlarında da var 2 tane) 4 etti. ağız silme mendilleri. 15 bez ıslak mendil kağıt havlu (kullanmam ama emzik ve küçük biberonlarınıda koydum) kız olacağı için bandana koydum 2 tane. Kendime pijama takımı göğüs pedi. etek eşarp hırka. tayt iç çamaşırları emzirme sütyenli atlet 2 tane çorap terlik kremler deodorant rolon kağıt havlu diş fırçası diş macunu küçük bi kol çantanın içine bunları sığdırdım
Çok teşekkür ediyorum canım benim yardımcı olduğun için 🥰♥️♥️ başlayacak artık çünkü günler az kaldı Rabbim kısmet ederse 🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim kuzum
Yaa MasaAllah az kalmış hayırlisi ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Amin canım benim 🥰🥰 sende yavrunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım benim 🥰🥰 Rabbim bize o günleri nasib etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ediyorum canım benim yardımcı olduğun için 🥰♥️♥️ başlayacak artık çünkü günler az kaldı Rabbim kısmet ederse 🥰🥰🥰

Amin canım benim 🥰🥰 sende yavrunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım benim 🥰🥰 Rabbim bize o günleri nasib etsin
Amin kuzum inşallah ❤️🤲

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Ne demek canım rica ederim ne kadar kalmıştı senin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar