Hastane odası süsleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzesahin tarafından oluşturulan Hastane odası süsleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,265 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane odası süsleme
Konbuyu başlatan Gamzesahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzesahin

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba, 3.doğumum olucak 10 yıl aradan sonra içimde hiçbişey ukte kalmasın istiyorum zamanında maddiyattan sıkıntılarımız oldu diğer çocuklarıma yapamadım bu bebeğimde içimden gelen ne varsa yapayım içimde kalmasın istiyorum sizce en uygun hastane odasını, nasıl süslerim 350 tl 2 balon 2 kurdaleye bi kapı süsüne istediler çok geldi açıkcası masası ikramı yok mesela siz neler yaptınız veya aldınız birde lohusa seti nereden uygun güvenilir bulup alabilirim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
kuzum ben burdan almayi düşünüyorum şuan da indirimde zaten istersen bir bak en uygun fiyatı Trendyol veriyor ve baya güvenilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar merhaba, 3.doğumum olucak 10 yıl aradan sonra içimde hiçbişey ukte kalmasın istiyorum zamanında maddiyattan sıkıntılarımız oldu diğer çocuklarıma yapamadım bu bebeğimde içimden gelen ne varsa yapayım içimde kalmasın istiyorum sizce en uygun hastane odasını, nasıl süslerim 350 tl 2 balon 2 kurdaleye bi kapı süsüne istediler çok geldi açıkcası masası ikramı yok mesela siz neler yaptınız veya aldınız birde lohusa seti nereden uygun güvenilir bulup alabilirim
Bebek odası süsü içinde kuzum
https://www.ciceksepeti.com/makrome...zKSa4y2h1TOfmvS4ros-HE0UioCg6jKRoCgBIQAvD_BwE burayı öneririm fiyatına vs kendin iygun bulursan çok güzel her şeyi içinde

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
kuzum ben burdan almayi düşünüyorum şuan da indirimde zaten istersen bir bak en uygun fiyatı Trendyol veriyor ve baya güvenilir

Bebek odası süsü içinde kuzum
https://www.ciceksepeti.com/makrome...zKSa4y2h1TOfmvS4ros-HE0UioCg6jKRoCgBIQAvD_BwE burayı öneririm fiyatına vs kendin iygun bulursan çok güzel her şeyi içinde
Çok teşekkürler cnm benim bakıyorum hemen 🥰

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba, 3.doğumum olucak 10 yıl aradan sonra içimde hiçbişey ukte kalmasın istiyorum zamanında maddiyattan sıkıntılarımız oldu diğer çocuklarıma yapamadım bu bebeğimde içimden gelen ne varsa yapayım içimde kalmasın istiyorum sizce en uygun hastane odasını, nasıl süslerim 350 tl 2 balon 2 kurdaleye bi kapı süsüne istediler çok geldi açıkcası masası ikramı yok mesela siz neler yaptınız veya aldınız birde lohusa seti nereden uygun

Cok sacma ya onlarda yapamadim bunlarda yapiyim huzuri masraf hepsi zaten covidden kimseyi kabul etmemeniz lazim gorgusuzlukten baska bisy degil
Bence biraz üslûbunuze dikkat edin

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Cok sacma ya onlarda yapamadim bunlarda yapiyim huzuri masraf hepsi zaten covidden kimseyi kabul etmemeniz lazim gorgusuzlukten baska bisy degil

Ne dangalak kadınsın sen be sana yorum yap diyen mi oldu sanane masrafı senden mi çıkıcak fikrin yok madem boş yapma görgüsüz senin ta kendindir ayrıca 2 balonla insan görgüsüz olmaz biraz insan ol üslubuna dikkat et utanmaz seni kimi kabul ediceğim de sana kalmadı kadın olucaksın bide yazık sana

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Bu saydıklarını parti malzemesi satan yerlerden 70 ₺ halledersin cnm.birqz erken git odanı süsle sonrada çocugunu doğur gel

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Bu saydıklarını parti malzemesi satan yerlerden 70 ₺ halledersin cnm.birqz erken git odanı süsle sonrada çocugunu doğur gel
Çok teşekkür ediyorum cnm 🥰 normal doğum olucak insan zamanını kestiremiyor erkenden alıp koyayım demiştim nasip artık

Herkezın kendi zevki ne var bunda ister süsler ister süslemez niye sinirlendiniz bu kadar cok sacma
Yani gece gece kocasına kızan buradaki arkadaşlara sarıyor sanırım yorumda yazmayabilirdi aslında 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar