Hastane

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif27 tarafından oluşturulan Hastane başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane
Konbuyu başlatan Elif27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneysen

Gamzee

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktor da orada çalışıyordu geçen sene doğum ucreti sigortalı artı 1 gece kalma şartıyla ya 5.550 6a da 5.750 tl miydi bu civardaydı. Eğer daha fazla hastanede kalmak gerekecekse ücretli olacak
Hayır benim hiçbir güvencem olmadığı halde sezeryana 3 bin normal doğuma 3250 dedi ayriyeten süslü oda ve dogum fotoğraf çekimi hastanenin hediyesi

Anneysen

Kayıtlı Üye
rank
Hayır benim hiçbir güvencem olmadığı halde sezeryana 3 bin normal doğuma 3250 dedi ayriyeten süslü oda ve dogum fotoğraf çekimi hastanenin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla aynı hastaneden bahsediyor muyuz anlamadım şimdi. Normal dogumdan sezerayan doğum daha pahalı hem ben daha geçen sene Nisan ayında doğum yaptım ve o dönemde 5.500 civari bir ücret söyledi o da sgk lı. Sgk sız 7 binin üstünde 9 bine kadardı. Ben de doktorumun önergesiyle aynı doktorumun ellerinde 100.yil hastanesinde sgk li 4500 tl ye sezaryen doğumu gerçekleştirdim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar