Hastanede bebeği yere düşürdüler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğbaa tarafından oluşturulan Hastanede bebeği yere düşürdüler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,022 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastanede bebeği yere düşürdüler
Konbuyu başlatan Tuğbaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Yani canım kim kıyabilir yavrusuna gerçi neleri var da insanlıktan nasibini almış olan kıyamaz sonuçta, neler geldi aklıma neyse🤦‍♀️ Amin canım inşallah 🙏 iyi Allah korumuş bişey olmamış en azından. Benim büyük oğlan da düştü ama evde düşmüştü o temizlik yaptım halıları sermeden duşa girdim evde de yalnızım uyanmış 2 3 aylık falandı, bizim yatakta ortada yatıyordu ağlarken nasıl kenara geldiyse düşmüş oradan fayansın üstüne görünce aklım gitmişti ama şükür bi şey olmadı. Küçükte 4 5 aylıkken sallarken pusetten atardı hep kendini oradan düşene kadar uğraşır düşünce de ağlamaya başlardı normal değil benim çocuklarım ya 😂
Hepimizin aynı canım Allah beterinden korusun yine bunlar ufak tefek şeyler 🤲

Celest

Kayıtlı Üye
rank
ben kızımı düşürmüştüm ama allahtan yerler ahşaptı. kapı çaldı ben de altını değiştirmiştim. koltukta bırakıp kapıyı açmaya gittim ağlama sesi gedi. acemi ve bilgisizken maalesef oluyor böyle şeyleR. Allah korudu da bir şey olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar