Hastanede fotoğraf çekimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mermaid tarafından oluşturulan Hastanede fotoğraf çekimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 784 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastanede fotoğraf çekimi
Konbuyu başlatan Mermaid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Mermaid

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hastanede bebiş doğunca güzel fotoğraflar çekinmek istiyorum.Bazen öyle fotolar görüyorum cok imreniyorum.Fakat anneyle bebeğin giydiği şık takımlar nerede satılıyor biliyormusunuz tesettür şal lohusa takımı bebeğede uygun bir takım ve ikimize uygun taçlar nasıl nerden alabilirim bildiğiniz uygun bir yer siteden alışveriş yapan memnun kalan varmı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
En güvenilir trendyol veya civil de de lohusa takımları mevcut canım bakabilirsin tac terlik takımları da bulunuyor trendyolda ben 5 yıl önce lohusa takımını taç terlik falan civil den almıştım

Mermaid

Kayıtlı Üye
rank
En güvenilir trendyol veya civil de de lohusa takımları mevcut canım bakabilirsin tac terlik takımları da bulunuyor trendyolda ben 5 yıl önce lohusa takımını taç terlik falan civil den almıştım
Oraya bakıyorum ama çok karışık ben herşeyi aynı yerden almak istiyorum Trendyol da aynı ürünü çok farklı fiyatlara satıyorlar birde bebeğe ayrı anneye ayrı tacı şalı ayrı bulabilirmiyim bilemedim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Eşim diyor lohusa gecelihi sana alacam adam çok befenmiş bende çok abartı buluyorum Nur sence alımmı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oraya bakıyorum ama çok karışık ben herşeyi aynı yerden almak istiyorum Trendyol da aynı ürünü çok farklı fiyatlara satıyorlar birde bebeğe ayrı anneye ayrı tacı şalı ayrı bulabilirmiyim bilemedim
Hepsini ayrı ayrı mı almak istiyorsun canım anlamadım zaten taç terlik bebek için 3 lü set satıyorlar lohusa takımları da iki üç takım olarak ayırmışlar elbise pijama takımı sabahlık veya sadece elbise pijama takımı görüp almak istersen bir civile de bakabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim diyor lohusa gecelihi sana alacam adam çok befenmiş bende çok abartı buluyorum Nur sence alımmı
Valla ilkinde ben aldım ama kokoş birşey seçtim diğerlerine aldanıp hiç rahat edemedim bu sefer de alacağım ama öncelikle rahatlığa önem verecem bir elbise tarzı birde pijama takımı alacam ikili takım doğumdan sonra elbiseyi giyerim sonra pijama takımını birde yedek alırım alt üst pijama takımı oldu bitti

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hepsini ayrı ayrı mı almak istiyorsun canım anlamadım zaten taç terlik bebek için 3 lü set satıyorlar lohusa takımları da iki üç takım olarak ayırmışlar elbise pijama takımı sabahlık veya sadece elbise pijama takımı görüp almak istersen bir civile de bakabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ilkinde ben aldım ama kokoş birşey seçtim diğerlerine aldanıp hiç rahat edemedim bu sefer de alacağım ama öncelikle rahatlığa önem verecem bir elbise tarzı birde pijama takımı alacam ikili takım doğumdan sonra elbiseyi giyerim sonra pijama takımını birde yedek alırım alt üst pijama takımı oldu bitti
Aynen valla bende senin gibi rahat alım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar