Sorum var Hastanede özel oda?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlembzn tarafından oluşturulan Hastanede özel oda? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastanede özel oda?
Konbuyu başlatan Ozlembzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.kemal

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özel oda olunca ekstra ücret alıyorlarmış ben özel hastanede doğum yapicam zaten özel oda olmazsa çift kişilik odada mi kalınıyor yani nasıl oluyo
İlk defa duyuyorum özel hastane de zaten tek kişilik oda veriyorlar bunun için ayrı ücret almaları çok mantıksız iyice sorun netleştirince boşuna fazladan para vermeyin

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım ekstra bi oda icinde oda oluyormuş refakatcileri ağırlamak için misafirleri karşılamak için bide anne odası ayrı oluyormuş

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar özel oda olunca ekstra ücret alıyorlarmış ben özel hastanede doğum yapicam zaten özel oda olmazsa çift kişilik odada mi kalınıyor yani nasıl oluyo
Ben de özel hastene de doğum yaptım 4 yıl önce gecesi 350 TL verdik 3 gün kalmıştım hastanede. Yine özel doğumda doğum yapcam bu sefer ne kadardır bilmiyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum özel hastanelerde zaten tek kişilik oda oluyor onada gecelik ücret ödüyorsun. Bizim hastane öyle şahsen

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk doğumunda özel odada kaldım. Özel oda iki odadan oluşuyor benim yattigim oda da bir tane açılır koltuk vardı ek odada neredeyse bir oturma grubu vardı sehpa TV vs. Misafirleri biz orada agirlamistik.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben ilk doğumunda özel odada kaldım. Özel oda iki odadan oluşuyor benim yattigim oda da bir tane açılır koltuk vardı ek odada neredeyse bir oturma grubu vardı sehpa TV vs. Misafirleri biz orada agirlamistik.
Bu arada evet ekstra ücret alıyorlar canım fark biraz çok oluyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar