Hastaneden çıkarken puset zorunlu mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde İlk heycan tarafından oluşturulan Hastaneden çıkarken puset zorunlu mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,342 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hastaneden çıkarken puset zorunlu mu?
Konbuyu başlatan İlk heycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Araçlar iç
Başka ülkelerde zorunlu. Minicik bebeği kucağımızda taşırken herhangi bir kaza anında koruyamayız. Bütün pusetler aynı zamanda kemerle araba koltuğu olarak da kullanılıyor. O yüzden zorunlu. Hatta Kıbrıs'ta arka koltukta bile olsa bebek veya küçük çocuk araba koltuğunda değilse cezası var
Araçlar için araç koltuğu ayrı bişey. Her puset araçlara bağlanmıyor. Ben size dış ülkeleri demedim zaten bizim ülkede mecburiyet yok zaten hastaneden çıkarken diye sormuşsunuz araba için diye sorsanız ona göre cevap söylenir farklı algılamışsınız olayı kısacası. Araç için olan puset ve koltuklar zaten kullanılmalı bu ayrı durum👍👍👍👍

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Araçlar iç

Araçlar için araç koltuğu ayrı bişey. Her puset araçlara bağlanmıyor. Ben size dış ülkeleri demedim zaten bizim ülkede mecburiyet yok zaten hastaneden çıkarken diye sormuşsunuz araba için diye sorsanız ona göre cevap söylenir farklı algılamışsınız olayı kısacası. Araç için olan puset ve koltuklar zaten kullanılmalı bu ayrı durum👍👍👍👍
Canım hastaneden çıkıp arabaya biniyoruz. O yüzden çıkışta zorunlu olan ülkeler var. Yani zorunlu olan hastane kapısından çıkarken puset kullanmak değil. Çıkınca arabaya bindireceğin için zorunlu

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Canım hastaneden çıkıp arabaya biniyoruz. O yüzden çıkışta zorunlu olan ülkeler var. Yani zorunlu olan hastane kapısından çıkarken puset kullanmak değil. Çıkınca arabaya bindireceğin için zorunlu
Bunu biliyorsn ama getemiycem diyosun ordada bi çelşkn var snçta dmi.ayrıca hastanede zorunlmu diye sormşsn araba için dememişsn bnde ona açklama yaptm zaten. Soruları tam uygun anlamlı sorulursa düzgn cvap verilir. Araçlarda zaten araç koltğu şart olması lazım buna hastane karışmaz kişilerin kendı bilgisinin olması gerekir. Şu var her puset arabaya uygun değl araç koltğu olarak kullanılandan alınmalı dedim. Umarm anlatablmşmdr👍

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Doğum Elazığ'da olacak. Kıbrıs'tan elazığ'a puset ve arabayı götürmeyi düşünmüyorum. Zaten 2hafta kalacağız. Bazı hastaneler güvenlik açısından puset istiyormuş diye duydum. Arabada bence de mutlaka kullanılması gerek, Allah korusun bir kaza olsa kucaktan uçar gider. Ama zorunlu değilse kumaş taşıma çantalarından alalım diye düşündüm. Bilgisi olan, yakında dogum yapanlar yardımcı olabilir mi?
Öyle bir zorunluluk yok canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar