Sorum var Hastaneden geldim kızlar alttan muayene kilo vs

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzebursa tarafından oluşturulan Hastaneden geldim kızlar alttan muayene kilo vs başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 326 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneden geldim kızlar alttan muayene kilo vs
Konbuyu başlatan Gamzebursa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selam nasılsınız bugün hastane gittim 35 haftalığım 2 hafta sonra gel alttan muayene edicem dedi gerek varmı sanırım açılma için en korktuğum da çatı kontrollü ve bebek 2400 kilo nasıl sizce
Kilosu güzel canım normal doğum olabilir mi diye çatı muayenesi yapılır korkmana gerek yok 3 sn sürüyor derin nefes alıyorsun olup bitiyor gözünde büyütme

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam nasılsınız bugün hastane gittim 35 haftalığım 2 hafta sonra gel alttan muayene edicem dedi gerek varmı sanırım açılma için en korktuğum da çatı kontrollü ve bebek 2400 kilo nasıl sizce
Kilosu gayet iyi cnm doğuma kadar biraz daha alır benimkiler de hep 2700 2900 doğdu bakalım oğlum kaç kilo 2 hafta sonra benimde kontrolüm var

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Zaten 2 hafta sonra 37 olacaksın doğum için normal haftalar kilosu da iyi maşallah.Allah korusun ya normal doğuma engel bir şey varsa bence baktırman daha iyi en azından ona göre plan yapılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar