Hastaneye geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Hastaneye geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hastaneye geldim
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hastaneye geldim kahverengi leke ve ağrı vardı sonra pembemsi akıntı oldu doktor üstten ve alttan muayene etti.kese görünmedi zaten kese 3 haftada oluşur gebe olup olmadigini beta HCG ile anlayacağız dedi kan verdim çıktım.ve şu an yoğun bir şekilde akıntı geliyor belki düşük yapıyorsun belki adet oluyorsun belki de gebelik dedi
Hayırlı haberlerle inşallah kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hastaneye geldim kahverengi leke ve ağrı vardı sonra pembemsi akıntı oldu doktor üstten ve alttan muayene etti.kese görünmedi zaten kese 3 haftada oluşur gebe olup olmadigini beta HCG ile anlayacağız dedi kan verdim çıktım.ve şu an yoğun bir şekilde akıntı geliyor belki düşük yapıyorsun belki adet oluyorsun belki de gebelik dedi
Canım Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏 hamilesindir

Melikee

Kayıtlı Üye
rank

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı cnm rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum 🤲
Amin ama artık umutlarım tükeniyor galiba yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah ama akintida çoğaldı kırmızı galiba 😓
Umudun tükenmesin cnm bende evlendiğimde senin gibi çok ama çok istiyordum hamile kalmayı 1 sene 3 ay sonra hamile kaldım doktorlara kaç defa gittim yumurtalıklatın gayet iyi sağlığın yerinde diyorlardı hep bana sadece stresten uzak durmam söylüyordu hep doktorlar bende stresi hayatımdan attım ve 1 ay sonra hamileliğimi öğrendim yani kısaca stresten uzak dur kafana takma o kadar hamileliği inşallah hayırlı bir şekilde hamilede kalırsın bebişinde kucağına alırsın inşallah kuzum 🤲🌹

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Umudun tükenmesin cnm bende evlendiğimde senin gibi çok ama çok istiyordum hamile kalmayı 1 sene 3 ay sonra hamile kaldım doktorlara kaç defa gittim yumurtalıklatın gayet iyi sağlığın yerinde diyorlardı hep bana sadece stresten uzak durmam söylüyordu hep doktorlar bende stresi hayatımdan attım ve 1 ay sonra hamileliğimi öğrendim yani kısaca stresten uzak dur kafana takma o kadar hamileliği inşallah hayırlı bir şekilde hamilede kalırsın bebişinde kucağına alırsın inşallah kuzum 🤲🌹
Amin canım.😒stres ne yazikki hepimizde var

Tüm sayfalar yüklendi.