Hastaneye gittim🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Admir musaf'ım😘🥰🥰 tarafından oluşturulan Hastaneye gittim🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,522 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneye gittim🤗🤗
Konbuyu başlatan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll
Selam anneler 39+1 haftalık hamileyim ve henüz pek bi belirtim yok sadece dün gün içinde hafif 3 defa sancım vardı başkada bir şey yok hayırlısıyla bir an önce doğum yapmak istiyorum..doktor çarşamba günü tekrar gel dedi dua edin kızlar bi an önce sağ salim artık dogumum olsun 🤲🤲😑😑

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler 39+1 haftalık hamileyim ve henüz pek bi belirtim yok sadece dün gün içinde hafif 3 defa sancım vardı başkada bir şey yok hayırlısıyla bir an önce doğum yapmak istiyorum..doktor çarşamba günü tekrar gel dedi dua edin kızlar bi an önce sağ salim artık dogumum olsun 🤲🤲😑😑
Inşallah kolayca doğurursun. Rabbim ikinizide korusun.

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligim hiç bi belirtim benimde yok ikimizde ayniyiz gune gün. Hafif sancı dedigin nasil bisey bebegin ortaya toplanip semsert olup kasiklarina baski yapmasi mi ,yoksa baskz bisey mi iki gundur hafif akintim geliyo benimde

Benim ilk gebeligim hiç bi belirtim benimde yok ikimizde ayniyiz gune gün. Hafif sancı dedigin nasil bisey bebegin ortaya toplanip semsert olup kasiklarina baski yapmasi mi ,yoksa baskz bisey mi iki gundur hafif akintim geliyo benimde
Benimde dünden beri akıntım var.canim hafif sancı şöyle ki adet olduğun zaman kasıklarında ağrı olur ya işte öyle oluyo bende

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inş hayırlısıyla gelsin bebiş iyi haberlerini bekliyoruz 37+5 iz bizde arkandan geliyoruz yavaş yavaş 😂😂😂

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Benimde dünden beri akıntım var.canim hafif sancı şöyle ki adet olduğun zaman kasıklarında ağrı olur ya işte öyle oluyo bende
Bende de oldu bugun ara sira hafif hafif adet agrisi gibi ama bakalim sonuc ne gostericek 40 dkka yürüdüm geldim karnim yururken yururken top gibi semsert oldu😂birde ortaya toplandi benim kiz sipsivri duruyo karnim sanki kuculdu gibi ama sivri oldu yanlarim filan yok zaten de

Bende de oldu bugun ara sira hafif hafif adet agrisi gibi ama bakalim sonuc ne gostericek 40 dkka yürüdüm geldim karnim yururken yururken top gibi semsert oldu😂birde ortaya toplandi benim kiz sipsivri duruyo karnim sanki kuculdu gibi ama sivri oldu yanlarim filan yok zaten de
Rabbim sağ salım bi şekilde bebeişlerimizi♥️♥️ kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah🤲🤲 bu kadar acı zorluk çektik 😫😫🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin
Amin inşaAllah ♥️🤲🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşaAllah ♥️🤲🤲🥰
Hadi inş hayırlısıyla gelsin bebiş iyi haberlerini bekliyoruz 37+5 iz bizde arkandan geliyoruz yavaş yavaş 😂😂😂
Hadi hayırlısı inşaAllah 🤲♥️ sağ salim bi şekilde alirız kucağımiza sende 😘😘ve diğer hamile anne adaylari da ♥️🥰🤗inşaAllah az kaldı geldi gelicek ama naz yapıyo paşam 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.