Hastayım :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Hastayım :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 344 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastayım :(
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 36+2 hamileyim inanılmaz başım ağrıyo gözlerim yanıyo sıcaklıyorum ama soğuk ter döküyorum vücudum soguk burnumda su gibi sanki sürekli akıyo başta sinüzitim sandim ama çok fena oldum sürekli de hapşırmam var saatte 3 4 kez hapşırıyorum bu durumda ilaç verir mi dr bilmiyorum ne yapmam gerekiyo evde geçmesi için

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 36+2 hamileyim inanılmaz başım ağrıyo gözlerim yanıyo sıcaklıyorum ama soğuk ter döküyorum vücudum soguk burnumda su gibi sanki sürekli akıyo başta sinüzitim sandim ama çok fena oldum sürekli de hapşırmam var saatte 3 4 kez hapşırıyorum bu durumda ilaç verir mi dr bilmiyorum ne yapmam gerekiyo evde geçmesi için
Geçmiş olsun canım o kadar kötüysen bi dra gitseydin keşke ilaç verir tabi

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Geçen bende öyle olmuştum hatta sormuştum burda ben çok ağır atlatiyorum her sene de olurum gözlerimi çayla silmiştim bir anne demişti burda çok şükür o iyi geldi ama nefeste zorlandigim için doktora gittim verdiği ilaçtan sadece iki tane içtim acayip iyi geldi mutlaka git çekmeme değmez bu arada çok geçmiş olsun canım

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Geçen bende öyle olmuştum hatta sormuştum burda ben çok ağır atlatiyorum her sene de olurum gözlerimi çayla silmiştim bir anne demişti burda çok şükür o iyi geldi ama nefeste zorlandigim için doktora gittim verdiği ilaçtan sadece iki tane içtim acayip iyi geldi mutlaka git çekmeme değmez bu arada çok geçmiş olsun canım
Inş canım hangi ilaçlardan verdi burada o kadar gereksiz ilaç veriyolar ki hiç fayda etmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagol canım gidicem artık dayanamıyorum
Inş canım hangi ilaçlardan verdi burada o kadar gereksiz ilaç veriyolar ki hiç fayda etmiyor

Sadece 1000mg antibiyotik verdik Pcr testi yaptı 4 5 saate çıkacak pozitif çıkarsa kullanma gel hemen dedi inş pozitif çıkmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagol canım gidicem artık dayanamıyorum

Sadece 1000mg antibiyotik verdik Pcr testi yaptı 4 5 saate çıkacak pozitif çıkarsa kullanma gel hemen dedi inş pozitif çıkmaz

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.