Haydi canlar sohbet edelim nerdesiniz💃💃💃💃❤❤❤🥰🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Haydi canlar sohbet edelim nerdesiniz💃💃💃💃❤❤❤🥰🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,555 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haydi canlar sohbet edelim nerdesiniz💃💃💃💃❤❤❤🥰🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Kafamda kurmaya devam ediyorum 😄
Kız birşey sorcam mesela ben böyle birşey yakalayacak gibi olsam öncesinde hissediyorum elin ayağım sinirden titriyor konuşurken bile dişlerim birbirine çarpıyor daha ben birşey demeden 😅😅😅benimki şirazemin kaydığını anlıyor hemen ne oldu diye kendi soruyor😅😅😅 sizdede öyle oluyor mu yoksa sakin sakin kendi kendinizi mi yiyorsunuz 😅😂🤣🤣😅

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kız birşey sorcam mesela ben böyle birşey yakalayacak gibi olsam öncesinde hissediyorum elin ayağım sinirden titriyor konuşurken bile dişlerim birbirine çarpıyor daha ben birşey demeden 😅😅😅benimki şirazemin kaydığını anlıyor hemen ne oldu diye kendi soruyor😅😅😅 sizdede öyle oluyor mu yoksa sakin sakin kendi kendinizi mi yiyorsunuz 😅😂🤣🤣😅
Ne sakini aşko ya benim direkt kaşlar çatılıyor renk kırmızıya dönüyor eğer mevzuya girersem titreme falan de gelir kalp çarpıntısı falan yani çok kötü görünüyorum eminim 😂

Tüm sayfalar yüklendi.