Haydi gelin kizlar sohbet edelim💃💃💃💜💜💜

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Haydi gelin kizlar sohbet edelim💃💃💃💜💜💜 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,057 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haydi gelin kizlar sohbet edelim💃💃💃💜💜💜
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nerdesiniz napiyosunuz CANLANINNNN📢📢📢📢 🤪🤪🤪🤭🤭🤭🥰🥰🥰❤❤❤📢📢📢📢📢📢
Sabah 8 kalktım kızımı alıp kahve içmeye gittim ordan arkadasa kahvaltı ya ordan oğlumu okuldan aldım eve yemek derken az önce misir patlattım oğluma cay biraktim kızım tepemde çok yoruyor hiç durmuyor dizim başladı camdaki kız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah daha iyi etsin 🤩
Amin kuzum cümlemizi insallah 🤲🙏🥰🌷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ohhhj
Sabah 8 kalktım kızımı alıp kahve içmeye gittim ordan arkadasa kahvaltı ya ordan oğlumu okuldan aldım eve yemek derken az önce misir patlattım oğluma cay biraktim kızım tepemde çok yoruyor hiç durmuyor dizim başladı camdaki kız
Ohhhj maraton bir hayat olurken ben yoruldum Allahimin kadınlara bizlere güç versin 🤲🙏🤪🥰

Ohhhj
Ohhhj maraton bir hayat okurken ben yoruldum Allahimin kadınlara bizlere güç versin 🤲🙏🤪🥰

İyi cnm yeni bulasiklar biti gorumcem bizdeydi sen nasılsın ne yapiyon🥰
Ohhh ellerine saglik kuzum bende minik fareyi yikadim uyutmaya geçiricem bakalım 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah iyilik versin kuzum benim bende şükür yemek bulaşık bitti şimdi Laren hanımı banyo yaptıracam bakalim🥰

Çıktın mı iyi olmuş paşama bak sen bugünde laren aynısını yaptı bende birazdan yapicam onu merveeeeee ne diyevem bak sana 🤭🤭🤭🤣🤣🤣🤣

Sukur
Şükür canım yemek bulaşık yeni bitti Laren banyo olucak onu hazirlicam🤭💜
Haydi de de 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.