Sorum var Haydi kızlar gelin sohbet edelim biraz sıkıldım 🤣😂ne var ne yok napiyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Haydi kızlar gelin sohbet edelim biraz sıkıldım 🤣😂ne var ne yok napiyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,082 kez görüntülenmiş, 293 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haydi kızlar gelin sohbet edelim biraz sıkıldım 🤣😂ne var ne yok napiyorsunuz
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ohhh afiyet olsun canimm iyi yapmışın birazda babalar sallasin😂napim oturuyom tek başıma oğlum oynuyor bende uzanmisim koltuğa
Aynen valla sanki tek başıma yaptım bu çocuğu ben sallarken adam birsürü laf ediyordu hiçbisey demeden uzat bakim ayaklarını dedim koydum kendide Şok oldu şuan garibim sessiz sakin sallıyor 😂😂😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ay kız niye kocana öküz diyon yazık degilmi😂oh afiyet olsun benim kocada top oynamaya gitdi evde tek başıma uzanıyorum bari sizle konusim dedim sıkıldım 😂yoksa kendi kendime konusuyom
Yazik olmaz ben yazik degilmiyim beni koyub tatile gitmis arkadaslari ile hele yuzsuz gibi askim seni ozluyorum yaziyor ozleyen gelir diyorum yarin gelecekmis😀

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla sanki tek başıma yaptım bu çocuğu ben sallarken adam birsürü laf ediyordu hiçbisey demeden uzat bakim ayaklarını dedim koydum kendide Şok oldu şuan garibim sessiz sakin sallıyor 😂😂😂
Hahahha iyi yapmışın bende kocam işten gelince hemen çocuğu atıyom üstüne 😂zaten bütün gün ben bakiom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yazik olmaz ben yazik degilmiyim beni koyub tatile gitmis arkadaslari ile hele yuzsuz gibi askim seni ozluyorum yaziyor ozleyen gelir diyorum yarin gelecekmis😀
Haaa tatile gitmiş vay enisteye bak sen😂ha o zaman haklısın askim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hahahha iyi yapmışın bende kocam işten gelince hemen çocuğu atıyom üstüne 😂zaten bütün gün ben bakiom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haaa tatile gitmiş vay enisteye bak sen😂ha o zaman haklısın askim
En iyisini yapıyorsun birazda onlar baksın da kıymetini bilsinler hep biz hep biz nereye kadar😂

Tüm sayfalar yüklendi.