Haydi kizlar sohbete bebisler kaç kilo haftasına göre

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymen aras tarafından oluşturulan Haydi kizlar sohbete bebisler kaç kilo haftasına göre başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,102 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haydi kizlar sohbete bebisler kaç kilo haftasına göre
Konbuyu başlatan Eymen aras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende devlette 31 haftalıkken sordum yüzüme aval aval baktı kilosunu doğunca öğrenirsin biz hafta takibi yapıyoruz dedi sanki lütfedecekler sanki ceplerinden ödeyip söyleyecekler ellerinde son model cihazlar var havaları bi milyon olduğundan egoyu kenara bırakıp işlerini yapamıyorlar
Cnm kagıt vermiyorlar mı ultrason çıktısı onda yazar haftası ağırlığı baş çapı filan doğunca zaten öğrenirsin de sende bunları merak ettiğinden gidiyorsun doktora yoksa doğuma kadar evde oturur beklersin

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kagıt vermiyorlar mı ultrason çıktısı onda yazar haftası ağırlığı baş çapı filan doğunca zaten öğrenirsin de sende bunları merak ettiğinden gidiyorsun doktora yoksa doğuma kadar evde oturur beklersin
Kağıtta başı karın bölgesi falan hep hafta olarak yazıyor zaten şuan 2 haftada bir kontrole gel diyorlar o kadar boş geliyor ki ne ultrasonda bebeği gösteriyorlar ne bilgi veriyorlar kendileri bakıp yolluyorlar nasıl durumu diyorum olumsuz bişey olsa söylerdik diyorlar iyice bi tarafları kalktı pandemide kendilerini bişey sanıyorlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kağıtta başı karın bölgesi falan hep hafta olarak yazıyor zaten şuan 2 haftada bir kontrole gel diyorlar o kadar boş geliyor ki ne ultrasonda bebeği gösteriyorlar ne bilgi veriyorlar kendileri bakıp yolluyorlar nasıl durumu diyorum olumsuz bişey olsa söylerdik diyorlar iyice bi tarafları kalktı pandemide kendilerini bişey sanıyorlar
Cnm bende devlete gidiyordum beni çok yanılttılar dedikleri bi çok şey eksik yanlış çıktı durumun varsa özel yoksa araştırmaya git araştırma çok güzel bakıyo bize yakın degil olsa hiç özele bile gitmem

A

Ali Hamzanın annesi

Guest
28 haftalıkken gittiğimde 1466 gr dı şuan 31+3üz 32.hafta da gidicez bakalım kaç oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar