Sorum var Hayırlı akşamlar deneyimli annelerim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar deneyimli annelerim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,169 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar deneyimli annelerim
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Ne kusuru kuzum eğer diş çıkarıyorsa, sürekli su içir canm, ve kulağa saçma gelebilir ama yeşil soğan versa evde eline yeşil soğan ver ağrıyı hıysuzluğu müthiş dindirir, sünnete gelincede eğer bebeğin yüzüstü ne doğru dönemiyorsa daha, biraz kolay atlatırsın şu süreci benim dönüyordu diye ilk gün hiç ama hiç başından ayrılmadım, çok zordu sonrasında zaten yavaş ysvsş iyileşiyor, ilk 3 gün çok yorucu olur sonrası kolay. Şimdiden Allah yardımcın olsun kuxum
Saol Allah razı olsun teşekkür ederim soğanı denicem hemen 😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğlum 4 ay 10 günlük son 1 haftadır sürekli eli kulağında uykusundan eli kulağında ağlayarak uyanıyo kulağında hiç bi sorun yok şimdiye kadar 3 tane doktora gösterdim dişten olabilir diyolar gönderiyolar sorum şu ki varsayalım dişşe eğer bu süreci nasıl geçirdiniz ağrıları nasıl geçti. Yardımcı olurmusunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında bir sorum daha var sünnet olcak pipisindeki bi sorundan dolayı bu süreci nasıl atlattınız neler yaptınız benim ne yapmam lazım bunuda anlatırmısınız şimdiden çok teşekkür ederim kusura bakmayın lütfen 🙏

Aslında bir sorum daha var sünnet olcak pipisindeki bi sorundan dolayı bu süreci nasıl atlattınız neler yaptınız benim ne yapmam lazım bunuda anlatırmısınız şimdiden çok teşekkür ederim kusura bakmayın lütfen 🙏
Hayırlı akşamlar kuzum çok geçmiş olsun diş dönemi zor oluyor ağrı kesici şurup filan iste doktorundan eline diş kaşıyıcı filan var

Oğlum 4 ay 10 günlük son 1 haftadır sürekli eli kulağında uykusundan eli kulağında ağlayarak uyanıyo kulağında hiç bi sorun yok şimdiye kadar 3 tane doktora gösterdim dişten olabilir diyolar gönderiyolar sorum şu ki varsayalım dişşe eğer bu süreci nasıl geçirdiniz ağrıları nasıl geçti. Yardımcı olurmusunuz

Benimki 14 aylık canım sünneti şimdi yaptırmayı düşünüyorum biraz geç kaldım eğer bı sıkıntı olmazssa bu kış yaptircam canım büyüyünce zor oluyor acıyor acıyor diye .kulak konusuna gelince canım dişten olabilir diş jeli kullanmadım ben hiç doktor onermedi canım havuç dondurup eline verebilirsin yada pırasa yeşil soğan sapı verebilirsin ama yanındayken ver canim dış kaşıyıcı alabilirsin sulu olanlardan alma canım tutamiyorlar silikon olanlardan al ablaminda kızı kulakla çok oynuyordu ama o hiç birakmiyorfu şuan 4 yaşında kulağı ile oynayarak uyuyor canım sıkıntı yapma Allah'ın izni ile bişey yoktur distendir kesin o

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 14 aylık canım sünneti şimdi yaptırmayı düşünüyorum biraz geç kaldım eğer bı sıkıntı olmazssa bu kış yaptircam canım büyüyünce zor oluyor acıyor acıyor diye .kulak konusuna gelince canım dişten olabilir diş jeli kullanmadım ben hiç doktor onermedi canım havuç dondurup eline verebilirsin yada pırasa yeşil soğan sapı verebilirsin ama yanındayken ver canim dış kaşıyıcı alabilirsin sulu olanlardan alma canım tutamiyorlar silikon olanlardan al ablaminda kızı kulakla çok oynuyordu ama o hiç birakmiyorfu şuan 4 yaşında kulağı ile oynayarak uyuyor canım sıkıntı yapma Allah'ın izni ile bişey yoktur distendir kesin o
İnşallah canım benim bende ilk başta oynuyo zannettim kulağını tutarak ağlamaya başlayınca farklı bişey olduğunu anladım bide geçen yanaklarını sıkıyodu Rabbim hayırlısını versin inşallah hakkımızda

Tüm sayfalar yüklendi.