Hayırlı geceler kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Hayırlı geceler kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hayırlı geceler kızlar
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah öyle olursa çok güzel olur benim ablamda öyle iki oğlunun da doğum günü aynı
Bakalım hayırlısı pazartesi hem kendi doktoruma hemde özele randevu aldım sabah normal muayene olacağım doktoruma öğleden sonra da detaylıya tekrar gireceğim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen öyle canım rabbim onları korsuun her türlü bela ve hastalıktan 🤲🏻
Aminn canım benimde moralim yok iki gündür Ayşenur yaa benim kızım 4 yaşında 23 Mart'ta 4 bitecek beşe birecek 11 kilo boyu tam emin değilim ama yani 2 yaşındaki kardeşiyle aynı boyda çok ufak tefek işte biz onun gelişimi için götürdük hastaneye kan aldı doktor demski bir süt var onu 2 kez içecek Sabah akşam eğer icmese çocuk gastroenteroloji uzmanı na götür bu kızın acilen not atması gerekiyor yoksa hep böyle kalır boyu o kadar düşünüyorum ki ya icmese boyu öyle kalsa çok korkuyorum Ayşenur yaa içim daralıyor hep 🥹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora dedik 7 aylıkken 2 kez kalp ameliyatı oldu dedi sürekli 1 yılda bir kontrole götürün bizde hiç goturmedik sadece bir kez gittik iyi herşey yolunda dedi sorun görünmüyor dedi ameliyat güzel olmuş dedi bizde daha gitmedik ama sürekli kontrol etmemiz lazımmış

Tüm sayfalar yüklendi.