Hayırlısı ile gel annem ❤️🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Hayırlısı ile gel annem ❤️🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,426 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Hayırlısı ile gel annem ❤️🥰
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yagzensln

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben ben 32+5 oldm penguen gibiyim paytak paytak 😂 doğum bayrama denk gelio öncesinde aldırmak istiyorum nasip bakalm yoksa doktor bulamam korkusu 🤣 sezeryan bnmde ama genel mi olsam belden mi allahım bi karar veremiyorum
Aynen valla ilkinde genel oldum ilk gunumu anlatiyolar ben hic bisey hatirlamiyorum 😀 fotolarima bakiyorum kim cekmis ne ara cekmis ayikim bakarsan ama aslinda bayikim 😆 hic guzel degil ama beni korkuttular belden igne cok bel agrisi yapiyo gevmiyo diye korkuyorum yoksa asla genel anestezi almam

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla ilkinde genel oldum ilk gunumu anlatiyolar ben hic bisey hatirlamiyorum 😀 fotolarima bakiyorum kim cekmis ne ara cekmis ayikim bakarsan ama aslinda bayikim 😆 hic guzel degil ama beni korkuttular belden igne cok bel agrisi yapiyo gevmiyo diye korkuyorum yoksa asla genel anestezi almam
Of aynı durumdayım canm işte bel ağrısı baş ağrısı karnının kıpırdaması için çekilo hissi bi güzel hissediyosun acı yok sadece demeleri aman yarabbim insanlarda hep konuşuo tek güzel yanı ilk doğduğu anı görmek bakalm nolcak hayırlısıyla alalım kucağımıza iyi olup ayaklanalım inşallah 🤲🏻

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Of aynı durumdayım canm işte bel ağrısı baş ağrısı karnının kıpırdaması için çekilo hissi bi güzel hissediyosun acı yok sadece demeleri aman yarabbim insanlarda hep konuşuo tek güzel yanı ilk doğduğu anı görmek bakalm nolcak hayırlısıyla alalım kucağımıza iyi olup ayaklanalım inşallah 🤲🏻
Amin canimm amin biraz gec gorelim iyi olalim diyoruz da beni simdi bide 4 yasimda kizim bekliycek kardesini alip gelmemi oyle baygin gormesini hic istemiyorum cunku bebekten cok onunla ilgilenmem lazim ☹️

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bayramda doğuralım kız üçümüz bekle sende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalmi doguruyoz napiyoz bayrami beklersek valla evde dogururuz doktor moktor bulunmaz ben beklemem 😆😆😆😆

Normalmi doguruyoz napiyoz bayrami beklersek valla evde dogururuz doktor moktor bulunmaz ben beklemem 😆😆😆😆

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bakalım kuzum önce kim dogurursa yazar buraya 😁😁 @Yagmurun annesi @Tazeana 🤱🤱

Bayramda doğuralım kız üçümüz bekle sende 😂😂
Bayram olmaz bayramdan önce olsa çok iyiydi olur ya 😂😍

Bayramda doğuralım kız üçümüz bekle sende 😂😂
Bayram olmaz bayramdan önce olsa çok iyiydi

Normal istiyorum bı aksilik çıkmazsa kuzum senin sezeryan istediğin gün alabilirsin bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar