Hemşireye ilk verilecek kıyafet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mana. tarafından oluşturulan Hemşireye ilk verilecek kıyafet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hemşireye ilk verilecek kıyafet
Konbuyu başlatan Mana.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mana.

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğiniz doğduğunda hemşireye giydirmesi için ilk olarak alt üst takım mi yoksa tulum vermek mi daha mantıklı yanı bebeğin kordon klipsi olacağı için bana hafif bol tulum vermek daha mantıklı geliyor ama siz ne düşünüyorsunuz özellikle yazın doğum yapmış ya da yapacak annelerin tecrübelerini rica ediyorum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğiniz doğduğunda hemşireye giydirmesi için ilk olarak alt üst takım mi yoksa tulum vermek mi daha mantıklı yanı bebeğin kordon klipsi olacağı için bana hafif bol tulum vermek daha mantıklı geliyor ama siz ne düşünüyorsunuz özellikle yazın doğum yapmış ya da yapacak annelerin tecrübelerini rica ediyorum
Alt üst takım ver canım hemşirelerin giydirmesi daha kolay oluyor ve doğumun yakınsa bolca kısa kollu çıçıtlı badi al havalar o kadar sıcakki bebeğim sırf bezle kalıyor.

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Zibin alt üst takim eldiven sapka bebek bezini takiminin kundagina sarin hazir bi sekilde direkt verin saglikla alın kucaginiza insallah 😊

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Ağustos sonu gibi doğacak inşallah üst içine bir de zıbın çok fazla olmaz mı sıcaktan rahatsız olmaz mı 🙈
Bebek su an 36 37 derecelik bir ortamda ve tamamen ıslak cikacak ozellikle bas kismindan cok hizli ısı kaybeder bebekler ve ani ısı kaybi cok tehlikelidir. Gör bak büyüklerin battaniyeye bile saracak üşür diye 😅

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Bebek su an 36 37 derecelik bir ortamda ve tamamen ıslak cikacak ozellikle bas kismindan cok hizli ısı kaybeder bebekler ve ani ısı kaybi cok tehlikelidir. Gör bak büyüklerin battaniyeye bile saracak üşür diye 😅
Bizim yasadigimiz bölge Ağustos ayında 40 derece oluyor hatta nem ile birlikte çok daha sıcak hissediyoruz o nedenle kararsız kalıyorum üşür mu terler mi diye 😌

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Bizim yasadigimiz bölge Ağustos ayında 40 derece oluyor hatta nem ile birlikte çok daha sıcak hissediyoruz o nedenle kararsız kalıyorum üşür mu terler mi diye 😌
Doğum aninda terlemeyecegine garanti veririm yenidogan hemsiresiyim. Dogumhaneler ve ameliyathaneler soğuk olur yaz kış radyant isticilarin altinda ilk müdahale, giydirme, tarti, aşı yapılır. Yine de siz bilirsiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar