Sorum var Herkes garipsiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Herkes garipsiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herkes garipsiyor
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar erkek evladımız olcak inşallah bn rüyamda ismini Muhammet Mustafa diye gordum ama dedim ikisi ağır olur Muhammet koyriz Mustafa da göbek adı olur babasida uluğbey istedi yani Muhammet uluğbey olucak herkes dalga geçiyor sizce okdr kötümü ya uluğbey tarihde yaşamış büyük bir önder mis özbekistanli eşimi kırmak istemyrm sonucda onunda oğlu ama millettende bıktım 😐😐
Kuzum adı ile büyüsün inşallah çok güzel adı siz kimseye bakmayın millet hep konuşur her konuyu eleştirir sinir oluyorum böylelerine

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar erkek evladımız olcak inşallah bn rüyamda ismini Muhammet Mustafa diye gordum ama dedim ikisi ağır olur Muhammet koyriz Mustafa da göbek adı olur babasida uluğbey istedi yani Muhammet uluğbey olucak herkes dalga geçiyor sizce okdr kötümü ya uluğbey tarihde yaşamış büyük bir önder mis özbekistanli eşimi kırmak istemyrm sonucda onunda oğlu ama millettende bıktım 😐😐
Bnece çok güzel bir isim 😍😍sen millete bakma kuzm

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Millete ne bakıyon kendileri çok zekiler sanki onlar morl bozmakdan başka bişey yapmaz valahi ben oğlumun ismini. Hastanede doğdu gün belirlemiştim cinsiyeti net beli değildi doğdu. Ve Miraç olsun istedim o gün 😃 şimdi kızıma hamileyim Mira koyacağım bana da çok dediler Mira ne diye de anlamını veya başka bişey bilmeden araştırmadan konuşuyorlar cahil çok boşver

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım boşver milleti sonuçta sizin çocuğunuz millet herşeyle dalga geçer benim kızımın adı hüma söyleyemeyen o ne biçim isim diyor ama ben takmıyorum ismi söylemek zorunda kalınca alışıyor hepsi yapacak birşey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar