Hesap açmaya çalışan ARKADAŞ!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Hesap açmaya çalışan ARKADAŞ!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,739 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Hesap açmaya çalışan ARKADAŞ!!
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Her kimsen cidden baya tadı kaçtı bu işin hesabın ilk açtığın zaman ne yaptıysan ban yemiş ve uygulmadan atılmışsın sürekli yeni hesap açmaya çalışma lütfen! Sabhatan beri spam olarak düşün hesabını siliyorum ama bende insanım ya sabrım kalmadı ne diye atıldığın yerden geri dönmeye çalışıyorsun?

Ekli dosyalar

• IMG_2039.png
    IMG_2039.png
    253.9 KB · Görüntüleme: 142

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Her kimsen cidden baya tadı kaçtı bu işin hesabın ilk açtığın zaman ne yaptıysan ban yemiş ve uygulmadan atılmışsın sürekli yeni hesap açmaya çalışma lütfen! Sabhatan beri spam olarak düşün hesabını siliyorum ama bende insanım ya sabrım kalmadı ne diye atıldığın yerden geri dönmeye çalışıyorsun?
Kim bu Ayşenur

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaa kim acaba biri vardı o olblr mi eşinizi spor salonuna gönderir msnz vs diye post açmıştı sonra başka hesaplar vs gitmişti kız millet ne değişik yaa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa kim acaba biri vardı o olblr mi eşinizi spor salonuna gönderir msnz vs diye post açmıştı sonra başka hesaplar vs gitmişti kız millet ne değişik yaa
Bilmiyoeum ama şimdi yine hesak açmak için onay bekliyoe bıktırdı beni 🤣🤣. Ip adresi o kadar çok eşleşiyor ki başka bnalanan hesaplarla onay vermiyorum bu yüzünden

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bilmiyoeum ama şimdi yine hesak açmak için onay bekliyoe bıktırdı beni 🤣🤣. Ip adresi o kadar çok eşleşiyor ki başka bnalanan hesaplarla onay vermiyorum bu yüzünden
Vermw verme Amman 😂😂 uygulama buaralar çok sakin iyi böyle 😂 yaa acaba demet nasıl ya onu özledim ya ben onu çok seviyordum

Ben birinden suleleniyim hani o gün dm den sana küfür etmişti mama parası faln diye o olmasin

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yaa maşallahı var kim acaba ?? Kesin tanıdık birisi de neyse
Bende çok özledim yaa demeti o başkaydi çok seviyordum keşke tekrardan dönse ya o kadar gereksiz şeyler varken onun gitmesi beni üzdü benim her koşulda yanımda oldu yaa
Bende çok özledim valla 🥺🥺. Yok izin vermiyorum sabahtan beri 10 kez hesap açmaya çalıştı ben inatla reddediyorum o inatla açmaya çalışıyor

Tüm sayfalar yüklendi.