Sorum var Hiç iyi değilim 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafureren tarafından oluşturulan Hiç iyi değilim 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,213 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hiç iyi değilim 😭
Konbuyu başlatan Hafureren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya kızım 20 günlük hiç susmuyor çok aglıyor kıyameti resmen koparıyor pişikte olmuş acaba ondan mı bu kadar aglıyor niye ya lütfen yardmcı olun bana ya🥺
Ondan ağlıyodur canım mavi hametan al o biraz daha yağlı iyi gelir ince giydir bezini sık sık değiştir altı biraz hava alsın kapatma hemen 5-10 dk açık dursun

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya kızım 20 günlük hiç susmuyor çok aglıyor kıyameti resmen koparıyor pişikte olmuş acaba ondan mı bu kadar aglıyor niye ya lütfen yardmcı olun bana ya🥺
Canım pişik olduğu için ağlıyor canı yanıyordur pişik kremi falan vur canım bephantolda iyi geliyor birde altını açdığın zaman hemen bağlama biraz hava deysin

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım pişik olduğu için ağlıyordur altını sık sık havalandır ve değiştir birde yeşil sabunla altını yıka ben öyle yaptım işe yaradı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya gazı vardır ya açtır yada pişikten ağlıyordur canım. Pişik için hametan krem mavi olan kutu onu kullanabilirsin bezini çok bekletme kremi sürdükten sonra da 1-2 dk bekle vücudu emsin öyle kapat sende emziriyorsan domates yeme pişik geçene kadar domates pişige sebep oluyor

Geçmiş olsun canım benim pişik kremi sür bol bol her saat olacak şekilde altı da mümkün olduğunca açık birak çok sık bağlama gazı da oluyor olabilir kendini sıkıyor mu

Tüm sayfalar yüklendi.