Hıdrosefali ve spina bifida tanısı konunan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gozde tarafından oluşturulan Hıdrosefali ve spina bifida tanısı konunan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,169 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hıdrosefali ve spina bifida tanısı konunan anneler
Konbuyu başlatan Gozde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Omırılıgınde acıklık varmos kapanmamıs bu sebeple de beynınde sıvı oluşumu oluyomus dogdugu gibi ameliyat dıyolar. Sıvının artması suan kotu. Ya erkenden alcaklar yda beklemede olcaz. İlk ogrendigimizde anne karnında kalbini durdurp kurtaj teklifinde bulundular. Ama gönlüm el vermedi erken den öğrenmedim ki 28+5 dim öğrendiğimde hareketleri hissediyorsun bag kuruyosun.. suan beklemedeyiz ama tabi ben cok telaslı ve uzgunum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senın bebeginde olmamasına canı gönülden sevindimm canım. Sagolasın 🙏
Geçmiş olsun cnm Allahım şifasını İnşAllah karnında iken verir sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bebegıimin hidrpsefali ve sipina bifida oldugunu 28+5 ken öğrendim aldırmak istemedim sıvısı 1.2 iydi bugun 32+3 um ve 1.4 olmus bunun sınırı veya rısklı sayı sınırı kactır yasayan bilen varmıdır. Bebegini dogurduktann sonra gecem amelıyt suresı ve yasadıklarınızı yazabilir misiniz
Rabbim anneye werdiqi rahim adiyla sewkatinzn yüzü suyu hürmetine insaAllah saqlikli bi şekilde kucaqnza alırsınız yawrunuzu 🤲 insaAllah yanilqıdan ibarettr 🤲🤍

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Omırılıgınde acıklık varmos kapanmamıs bu sebeple de beynınde sıvı oluşumu oluyomus dogdugu gibi ameliyat dıyolar. Sıvının artması suan kotu. Ya erkenden alcaklar yda beklemede olcaz. İlk ogrendigimizde anne karnında kalbini durdurp kurtaj teklifinde bulundular. Ama gönlüm el vermedi erken den öğrenmedim ki 28+5 dim öğrendiğimde hareketleri hissediyorsun bag kuruyosun.. suan beklemedeyiz ama tabi ben cok telaslı ve uzgunum

Senın bebeginde olmamasına canı gönülden sevindimm canım. Sagolasın 🙏
Allah yardımcın olsun inşallah canım

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Bebegıimin hidrpsefali ve sipina bifida oldugunu 28+5 ken öğrendim aldırmak istemedim sıvısı 1.2 iydi bugun 32+3 um ve 1.4 olmus bunun sınırı veya rısklı sayı sınırı kactır yasayan bilen varmıdır. Bebegini dogurduktann sonra gecem amelıyt suresı ve yasadıklarınızı yazabilir misiniz
Doktorlar hep en kötüsünü diyorlar. Benim arkadaşımın oğlu spina bifida miyrlomenongosel yani en ağır olanı koyulan tabi buydu. Ama hiçte beklenilen gibi değil ne beyin ne fiziksel tek sorun yok cok sukur. Dogdugunda ameliyatını oldu

Gozde

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm Allahım şifasını İnşAllah karnında iken verir sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah
Amin sagolun insaAllah

Doktorlar hep en kötüsünü diyorlar. Benim arkadaşımın oğlu spina bifida miyrlomenongosel yani en ağır olanı koyulan tabi buydu. Ama hiçte beklenilen gibi değil ne beyin ne fiziksel tek sorun yok cok sukur. Dogdugunda ameliyatını oldu
Bu yazınız gercekten iyi geldi bana benim bebegımınde orta sevıyedeymıs sıvısı artınca korkularm tekrrdan gerı geldı. Yazınız ocın tesekkur ederm

Allah yardımcın olsun inşallah canım
Sagolun amin ıns

Rabbim anneye werdiqi rahim adiyla sewkatinzn yüzü suyu hürmetine insaAllah saqlikli bi şekilde kucaqnza alırsınız yawrunuzu 🤲 insaAllah yanilqıdan ibarettr 🤲🤍
İnsaAllah öyledır tesekkur ederım dualarınız icin

Kız vala benim büyük oğlum sipina bifida hamileyken detaylı ultrason girmedim hiç bir test yapmadım doğum yaptım haberim hala yoktu oğlum bir aylık oldu hastaneye götürdüm doktor farketti kuyruk sokumu deliği Ankara'ya bile götürdüm çok şükür sıkıntısı olmadı hala ama ameliyat olması gerekiyor burda beyin cerrahına götürdüm dedi hiç sıkıntı olmaz emara girdi sen sıkma canını Allah büyüktür ama ilk hidrpsefali ne bilmiyorum
Spına bifidanın hafıfı sizinki sanırım bızımkı orta sevıyesı spınadan dolayı beyninde sıvı toplaması olusuyormus

Özlem333

Kayıtlı Üye
rank
Amin sagolun insaAllah

Bu yazınız gercekten iyi geldi bana benim bebegımınde orta sevıyedeymıs sıvısı artınca korkularm tekrrdan gerı geldı. Yazınız ocın tesekkur ederm

Sagolun amin ıns

İnsaAllah öyledır tesekkur ederım dualarınız icin

Spına bifidanın hafıfı sizinki sanırım bızımkı orta sevıyesı spınadan dolayı beyninde sıvı toplaması olusuyormus
Hic korkmayın dua edin bolca içten Allah'a yakarin belki doğunca normal çocuk durumuna gelebilir ayrıca hergun taze sıkım havuç suyu ve ilikli kemik suyu kaynatin her yemeginize koyun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar