Sorum var Hidrosefali

• Konbuyu başlatan Tulin
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tulin tarafından oluşturulan Hidrosefali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 351 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hidrosefali
Konbuyu başlatan Tulin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23
T

Tulin

Guest
Kızım 4 aylık beyinden ultrason çektiler geçen doktor kontrolüne gittiğimizde beyin omurilik sıvısı genişliği 7 mm mii doktor riskli dedi gelecek ay tekrar çekecek ultrason genişliğin büyümemesi lazım diye söyledi çok korkuyorum büyüyecek diye ne yapmam lazım bir ay daha bekliyim mi şimdiden beyin cerrahına mı götürsem kızımı başına böyle bir şey gelen var mı?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızım 4 aylık beyinden ultrason çektiler geçen doktor kontrolüne gittiğimizde beyin omurilik sıvısı genişliği 7 mm mii doktor riskli dedi gelecek ay tekrar çekecek ultrason genişliğin büyümemesi lazım diye söyledi çok korkuyorum büyüyecek diye ne yapmam lazım bir ay daha bekliyim mi şimdiden beyin cerrahına mı götürsem kızımı başına böyle bir şey gelen var mı?
Geçmiş olsun kuzum rabbim şifa versin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻 . Başka doktora da göster canım oda bu doktor gibi ay ay kontorlle mi çağırıyor bak bir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hidrosefali de belli bir seviyeye geldiğinde beyin cerrahi bölümü beynine şant takıyor yani suyun boşalmasını sağlıyorlar ve ilaçla tekrar oluşmasını engellemeye çalışıyorlar canım umarım böyle birşeye gerek kalmaz. Sen bekleme ve beyin cerrahiye götür onlarda bakıp değerlendirir. Ona göre hareket edersin. Çok geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda şifa versin kuzuya🙏

Tüm sayfalar yüklendi.