Sorum var Hipp mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Hipp mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 699 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hipp mama
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba bebegim 16 günluk sütüm az geliyo gibi bende takviye olarak hipp mamaya gecis yaptim kullanan varmi ve hazirlanisi asil olmali paketin ustunde yaziyo ama tam anlayamadim olçulerini yardimci olurmusunuz?
Canım en iyisi sen sağlık ocağı hemşiresi ne. Sor bebeğin kilosunu şöyle ona göre sana kaç ml vericegin söyler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum suyu kaynadıktan sonra içecek kıvama gelene kadar bekle ayına göre ölçeğini at karıştır ver
Hanimlar merhaba bebegim 16 günluk sütüm az geliyo gibi bende takviye olarak hipp mamaya gecis yaptim kullanan varmi ve hazirlanisi asil olmali paketin ustunde yaziyo ama tam anlayamadim olçulerini yardimci olurmusunuz?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Mama vermeden önce sağlık ocağına gidip danışman daha iyi olur bence kendin bilirsin ama aylık kontrolde kilosuna boyuna bakıyorlar zaten eğer alması gereken kiloyu almamışsa zaten doktor başlatır mamaya benimde ilk başlarda sütüm az geliyor du hatta sarılık bile oldu 2buçuk ay sürdü ama kilo alıyordu aylık alması gerekenin de üstünde alıyordu ilk 6 ay anne sütünden başka hiç bişey kullanmadım sağdığımda 20 30ml anca süt çıkıyordu diyordum sütüm az doymaz ama bebek bi emdimi maşallah sağdığım göğsümden yine geliyordu nereden sütünün az olduğuna kanaat getirdin beslenmeni süte faydası olacak şekilde değiştirirsen birde bolca su içmen lazım ve uyku uyuman lazım sütümü uyuyarak ve su içerek çoğalttım birde milk tea diye bi çay içmiştim sabah akşam faydası oldu beslenmeden ziyade

Tüm sayfalar yüklendi.