Sorum var Hırıltı ve öksürük 😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Hırıltı ve öksürük 😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hırıltı ve öksürük 😕
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol🙏❤️❤️

Peki teşekkür ederim❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Viksi diyom araştırdım çoğu önermiyor hani kimi var yazmış ben kullandım bebeğim öldü o yüzden tırstım biraz
Canım bebekler için var çoğu kişi kullanıyor baby vikvs balm diye ysni normal kullandığımız viks bahsetmiyorum demiştim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen viksi araştırdım bayağı öneriyorlar iki aylık diye

Sağol🙏❤️❤️
Bende ole biliyorum ama🤷‍♀️

Sağol🙏❤️❤️

Peki teşekkür ederim❤️

Viksi diyom araştırdım çoğu önermiyor hani kimi var yazmış ben kullandım bebeğim öldü o yüzden tırstım biraz
Rica ederim kuzum insallah cabucak iyilesir🙏🤲🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba tekrardan herkese ☺️ oğluşum iki aylık yaklaşık bir haftadır göğsünde hırıltı var ayrıca öksürüyor da. Sıcakta tutuyorum usutmesin diye doktora götürdüm ilaç kullanmamış hiç ilaclik bı durumda yok dedi buhar ver . Evde yapabileceğim bildiğiniz doğal şeyler var mı acaba bilen annelerim onerseniz ?
Çok geçmiş olsun canım benim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba tekrardan herkese ☺️ oğluşum iki aylık yaklaşık bir haftadır göğsünde hırıltı var ayrıca öksürüyor da. Sıcakta tutuyorum usutmesin diye doktora götürdüm ilaç kullanmamış hiç ilaclik bı durumda yok dedi buhar ver . Evde yapabileceğim bildiğiniz doğal şeyler var mı acaba bilen annelerim onerseniz ?
Bebis nasıl oldu kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.