Hırıltı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ocak Anneleri kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Hırıltı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ocak Anneleri
Konu Başlığı Hırıltı
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın benim sütüm tazyikli geliyor ondan olabilirmi haftaya sira anca alabildim bi doktor görse iyi olur
Henüz emzirme konusunda o kadar detaylı bir bilgim yok burdaki yeni anneler tecrübeli anneler daha iyi cevap vereceklerdir buna 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canim çoğalmıyor kucağıma aldığım zaman hissediyorum uyurken yok hırıltısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir haftadır var canim ALLAH korusun ciğerde olsa bukadar net duymam dime zeynep burun ve boğaz arasında gibi geliyor burunu içi su dolu gibi ses geliyor

Bir haftadır var canim ALLAH korusun ciğerde olsa bukadar net duymam dime zeynep burun ve boğaz arasında gibi geliyor burunu içi su dolu gibi ses geliyor

Ciğeri olsa bukadar net duyarmiyim ki sesi

Buhar makinası yokta acaba çaydanlık ta su ısıtsam buharının üstüne tutsam olurmu zarar vermez dime canim
O zaman burnunu aç kuzum tıkalı kalmasıj

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
50 günlük bebeğim hırıltısı var burnunu temizliyorum ama bişey akmıyor ağzının içinden geliyor gibi anlamadim neyin nesi
Canım ufurumu genellikle doktorlar duyuyor. Egede de çok küçük ufurum çıktı. Sonra EKG geçildi doktor normal ama genede bı elektirikli eko çekilsin dedi. Çektirdik doktor delik değil bı damarı saç teli gibi kalın kan ona çarpınca ses yapıyor korkulucak bişey yok. 1. buçuk yaşında gene geçir kontrol için dedi. Canım acaba usutmus olabilirmi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
O zaman burnunu aç kuzum

O zaman burnunu aç kuzum tıkalı kalmasıj
Ayşem nasil biliyosun insanın ağzına birden balgam gelir ya oğlumun kide öyle agiz içinden geliyor burnunu temizliyorum canim ama birsey akmiyor hiç

Olabilir canım genzine kaçıyordur oda hırıltı yapar emzirme öncesi sütünü biraz sağ ondan sonra devam et birde öyle dene hırıltı geçecek mi
Canim sütümü nekadar sağsam da yine tazikli geliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem nasil biliyosun insanın ağzına birden balgam gelir ya oğlumun kide öyle agiz içinden geliyor burnunu temizliyorum canim ama birsey akmiyor hiç

Canim sütümü nekadar sağsam da yine tazikli geliyor
Canjm bir hastaneye götür istesen minipş

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım ufurumu genellikle doktorlar duyuyor. Egede de çok küçük ufurum çıktı. Sonra EKG geçildi doktor normal ama genede bı elektirikli eko çekilsin dedi. Çektirdik doktor delik değil bı damarı saç teli gibi kalın kan ona çarpınca ses yapıyor korkulucak bişey yok. 1. buçuk yaşında gene geçir kontrol için dedi. Canım acaba usutmus olabilirmi
Dikkat te ediyorum aslında banyo falan yaparken mi üşütüyor

Canjm bir hastaneye götür istesen minipş
Götürdüm çok kalabalikti sira almadan gittim doktor burun serum verdi burnu temizlemek için kontrol etmedi anca sali haftaya sali gününe sira aldim canim

S
Gecmiş olsun canım
sagol canim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar