Hisleriniz nediyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan Hisleriniz nediyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Hisleriniz nediyor?
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda hamileligimin başında erkek gördüm rüyamda ve oldu şimdi kızıma hamiley hep kız bebek gördüm başka kız çocukları kuzu falan gördüm doktorum kıza benziyor dedi hissedemedim çevre etkiliyor insanı dediler karnın sivri bide oglumdaki gibi rahat geçiyor kusmadim tatlı yedim tüm cahiliye testleri erkek çıktı vs. Ondan mı bilemem ama erkek hissettim kız hiç hissetmedim sonuç kız doğuma 2 haftam var yaklaşık yani bazen senin çevrenin lafları istekleri etkileyebiliyor 17 hafta olmuş ayrintiliya da gir orada netleşmiş olur . İlk hamilelik mi
Hayır ikinci 2bucuk yasinda oglum var hep 2 kızım olsun istemistim🙈

Kibar

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin cinsiyetiyle ilgili sizin hisleriniz dogru çıktımı?
Doktorum ısrarla erkek diyor daha 17 haftadayım kız olsun istediğim içinmi bilmiyorum erkekmis gibi gelmiyor.
Sizin hisleriniz sizi yanıltimi ? Gece gece aklima gelene bakın 🙈
1inde rüyamda hep erkek görüyordum kız oldu 2cinde rüyamda hep kız görüyordum erkek oldu 3unde tekrar erkek görüyordum kız dedi doktor 😀

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin cinsiyetiyle ilgili sizin hisleriniz dogru çıktımı?
Doktorum ısrarla erkek diyor daha 17 haftadayım kız olsun istediğim içinmi bilmiyorum erkekmis gibi gelmiyor.
Sizin hisleriniz sizi yanıltimi ? Gece gece aklima gelene bakın 🙈
Benimde içime kız geliyordu gece ruyalarima kızım geliyordu ama gel görki oğlan oldu 😄🤭🤭sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil bence canm benim

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Buda kız olsun 🤲🏻 ozaman her annenin kızı olmalı derler kız çocuğu olanlar bakalım bende tadacagim nasipse 🤭💐

Tüm sayfalar yüklendi.