HOŞ GELDİN YÂ ŞEHRİ RAMAZAN..🤲🕌🍁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan HOŞ GELDİN YÂ ŞEHRİ RAMAZAN..🤲🕌🍁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 852 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı HOŞ GELDİN YÂ ŞEHRİ RAMAZAN..🤲🕌🍁
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Aynn zaten midem ağrıyo acıkıncada daha kötü dayanamm Allah affetsin napayım
Olsun canım..Nasipte yoksa yapcak bisey yok rabbim sağlık sıhhat versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabi tabi şimdi cocuklari uyutuyorum hemen 😂😂😂

Elif şarjı fulle 😂😂😂
Nerdesiniz🤔😖😖

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bugün Sahura kalkıcaz kızlar hazırlık yapan oldumu Ben hamur yaptım kete yapıcam...🥰
Yarın oruç tutacaz rabbim nasip ederse🤲
Bizi 11 ayın sultanına kavuşturana bin şükür 🤲
Rabbim kabul etsin inşallah şimdiden🤲
Bol bol dua edelim..🤲
Bu hayırlı Ayda kimin duası kimin derdi tasası varsa rabbim duasını kabul,derdi tasasını alsın ondan inşallah⚘🤲
HOŞ GELDİN YÂ ŞEHRİ RAMAZAN🤲🕌
Hayırlı sahurlar hayırlı ramazanlar inşallah canm 🤲🌹❤️Rabbim hakkıyla orucumuzu tutabilmeyi nasip etsin inşallah ellerine sağlık canım şimdiden afiyet olsun 🌹🌹

Bugün Sahura kalkıcaz kızlar hazırlık yapan oldumu Ben hamur yaptım kete yapıcam...🥰
Yarın oruç tutacaz rabbim nasip ederse🤲
Bizi 11 ayın sultanına kavuşturana bin şükür 🤲
Rabbim kabul etsin inşallah şimdiden🤲
Bol bol dua edelim..🤲
Bu hayırlı Ayda kimin duası kimin derdi tasası varsa rabbim duasını kabul,derdi tasasını alsın ondan inşallah⚘🤲
HOŞ GELDİN YÂ ŞEHRİ RAMAZAN🤲🕌
Amin inşaAllah kuzum rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı ramazanlar nasil etsin güzel hayırlı sağlıklı şekilde geçirelim mübarek ayımızı inşaAllah rabbim sağlıcakla da bayramımıza eriştirsin inşaAllah tuttuğumuz oruçlar yaptığımız ibadetler ettiğimiz dualar kabul olsun inşaAllah 🤲🌹

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hayırlı sahurlar hayırlı ramazanlar inşallah canm 🤲🌹❤️Rabbim hakkıyla orucumuzu tutabilmeyi nasip etsin inşallah ellerine sağlık canım şimdiden afiyet olsun 🌹🌹
Amin inşallah cnm benim 🥰Rabbim seninkinide kabul etsin inşallah 🤲🥰

Amin inşaAllah kuzum rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı ramazanlar nasil etsin güzel hayırlı sağlıklı şekilde geçirelim mübarek ayımızı inşaAllah rabbim sağlıcakla da bayramımıza eriştirsin inşaAllah tuttuğumuz oruçlar yaptığımız ibadetler ettiğimiz dualar kabul olsun inşaAllah 🤲🌹
Amin inşallah cnm 🤲🥰

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Malesef ilk günden orucum yok🥴🥴🥴🥴🥴niyet bile edemedim dün akşam hasta oldum ya kız senin ablan nerde Gamze yi merak ettim ya hiç görünmüyor
Yapacak bir şey yok canım ilk gün nasipte yokmuş demekki🤣Hasta o canım ya kalbinde ritim bozukluğu var kalp kapakçığı çok zarar görmüş,bide gözlerinde katarakt varrr cnm Dua et canım tahlilleri temiz çıksın🤲😔Ameliyata gerek kalmaz inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yapacak bir şey yok canım ilk gün nasipte yokmuş demekki🤣Hasta o canım ya kalbinde ritim bozukluğu var kalp kapakçığı çok zarar görmüş,bide gözlerinde katarakt varrr cnm Dua et canım tahlilleri temiz çıksın🤲😔Ameliyata gerek kalmaz inşallah
Ay canım ya çok üzüldüm 🥺 rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah bu mübarek ramazan ayı hürmetine inşallah tahlilleri temiz çıkar gamzeyi çok severim burda ilk yazdığımda hep o cevaplıyordu sorularımı Allah razı olsun inşallah 🤲❤️🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar