Hoşgeldin paketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Hoşgeldin paketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,862 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hoşgeldin paketi
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

...

Moderator
Mod
rank
Rica ederim canım yanlış Anlamasin beni kimse kimseyi kırmak istemem ayrım da yapmam ama biz kendi ülkemizde bilmiyoruz utanıyoruz gidip almaya istemeye oysa bunlar bizim hakkımız ama yabancı kardeşlerimiz maşallah herşeyi biliyor herşeyden faydalanıyor ben PTT gittim fatura yatırmaya işlem parası 3 lira her faturada ödüyorum yabancı kardeşlerimiz yardım parası almaya geliyor hakları varsa alsınlar tabiki ama bizim milletimiz bizim kardeşlerimiz bilmiyor utanıyor haklarınızı alın kızlar esleriniz izin vermesede siz alın ne olur onlara söylemeyin nasıl olsa işe gidiyor lar bebek doğduktan sonra arayın belediyeyi hafta içi gelsin bebek paketi getirsin herşey ateş pahası alma yapma derse eşiniz sizler daha iyi bilirsiniz eşinizi söylemeyin alın bez zıbın parası biriktirin kendi özel ihtiyaçlarınizi alırsınız kızlar sevgiler ❤️
Çok doğru canım.Bebek paketi herkes alabiliyormu.Eşim sigortalı evde benim üstüme.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bende Ankara'da oturuyorum burda da var mı acaba böyle şeyler
Ama benim eşim hemşir böyle şeyler memur ailere de veriliyor mu
Veriliyor canım bide anne ye ilk bebek dogdugun da anne hakkı diye Sosyal politikalar bakanlığı na başvur bebeğin kimliği çıktıktan sonra sana 1defaligina çocuk sayısına göre 150 yada 200 lira veriyor eşin de sigortalı olduğu için eşine süt parası veriyorlar haberin olsun bı kaç anne olan kardeşlerimiz burada yazdı eşinin maaşına ek olarak vermişler mutlaka al senin ve bebeğin hakkı bı ıslak mendil en ucuzu 15 lira

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bende Ankara'da oturuyorum burda da var mı acaba böyle şeyler
Ama benim eşim hemşir böyle şeyler memur ailere de veriliyo

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gelen giden olmadı bizde ama
Bilmiyorum canım komşum TSK çalışanı benim eşimde TSK çalışanı hamilelik te ona süt geldi bana gelmedi şimdi bende doğum yapacak Allah izin verirse komşuma hosgeldin paketi geldiğinde belediye çalışanlarıyla karşılaştık eşim sordu ne için geldiniz nasıl oluyor diye bize verdikleri cvp bebek doğduktan 3gun içinde kimlik başvurusu yapanlara getiriyoruz 3 günü geçerse getirmiyoruz demişlerdi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum canım komşum TSK çalışanı benim eşimde TSK çalışanı hamilelik te ona süt geldi bana gelmedi şimdi bende doğum yapacak Allah izin verirse komşuma hosgeldin paketi geldiğinde belediye çalışanlarıyla karşılaştık eşim sordu ne için geldiniz nasıl oluyor diye bize verdikleri cvp bebek doğduktan 3gun içinde kimlik başvurusu yapanlara getiriyoruz 3 günü geçerse getirmiyoruz demişlerdi
Tövbe yarabbim 3gunde insan kendine gelemiyor sen yine de bebek doğunca ara canım şansını dene çalışanlara bakma bide yeni hamile olanlara tanıdığın belkide çevrende olan akraba olabilir şöyle canım ama yeni hamile mesela 2haftalik falan onlara da 9 ay boyunca gebelik yardımı yapılıyormuş 45 lira belki az gibi ama belki ilaç tahlil ne biliyim yol parası bı ihtiyaç hesabına yatiyormus bizden geçti 37+1 olduk 🤣 ama duyan duymayan anlatsın kardesim

Tövbe yarabbim 3gunde insan kendine gelemiyor sen yine de bebek doğunca ara canım şansını dene çalışanlara bakma bide yeni hamile olanlara tanıdığın belkide çevrende olan akraba olabilir şöyle canım ama yeni hamile mesela 2haftalik falan onlara da 9 ay boyunca gebelik yardımı yapılıyormuş 45 lira belki az gibi ama belki ilaç tahlil ne biliyim yol parası bı ihtiyaç hesabına yatiyormus bizden geçti 37+1 olduk 🤣 ama duyan duymayan anlatsın kardesim
O nsl alınıyor cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O nsl alınıyor cnm
Nereye başvuru yapılıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar