Hu hu kızlar ne yapiyonuz 😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Hu hu kızlar ne yapiyonuz 😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Hu hu kızlar ne yapiyonuz 😁
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mehaba kizlar nasılsıniz durumunuz nasil bebekler nasıl hamisler hareket durumunuz nasil rabbim sağ saglim alırsınız bebek sahibi olmayı bekleyenler rabim kucaginizi dolduraun🤲🏼 özledim sizleri nasılsınız diye bakem dedim
Şükür iyiyiz canım valla komple evi süpürdüm 2 gün süpürmemiştim sildim. Şimdi ayra yı emziriyorum kayra beyde klasik her zamanki hali arabaları ile oynuyor. Sen nasılsın ne yapıyorsun yakışıklılar nasıl

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Mehaba kizlar nasılsıniz durumunuz nasil bebekler nasıl hamisler hareket durumunuz nasil rabbim sağ saglim alırsınız bebek sahibi olmayı bekleyenler rabim kucaginizi dolduraun🤲🏼 özledim sizleri nasılsınız diye bakem dedim
Biz iyiyiz iş güç sen nasılsın abla çocukların nasıllar 🙃

Şükür iyiyiz canım valla komple evi süpürdüm 2 gün süpürmemiştim sildim. Şimdi ayra yı emziriyorum kayra beyde klasik her zamanki hali arabaları ile oynuyor. Sen nasılsın ne yapıyorsun yakışıklılar nasıl
İs bitmiyorki canim valah 😅bide üstüne 2 çocuk🤦🏼 evi dağıtmak yaramaz fln valah öldüm ben dün akşam eşime dedim çocuk istermisin güldü hayır dedi bende dedim istesende olmaz dedim😅 ne zmn büyüyecekler diye 4 gözle bekliyom sağlıkla buyusunler bende bı rahatlayim da😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi cnm ellerinden öper😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi cnm ellerinden öper😁
Elerinden öper paşalar 😁😅

Tüm sayfalar yüklendi.