Sorum var Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,643 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋
Napiyorsunuz bakıyım yine ben belkide bazıları bende bıkmıştır artik🤣🤣🤣🤣🤣napim sizinle sohbet etmek cok güzel seviyom sizi
Ay sen olmasan kim bizi sorar bitaneeemmm Demetim ben iyiyim çok şükür sen nasılsın neler yapıyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi çocukmu var kız hepsi canavar. Bende şimdi kafamı yastığa koydum beyefendi uyandı
😂😂😂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay sen olmasan kim bizi sorar bitaneeemmm Demetim ben iyiyim çok şükür sen nasılsın neler yapıyorsun

😂😂😂
Biraz kasığım ağrıyor hafiften midem yanıyor ama şükür yıkılmadım ayaktayım bide. Yaramaz oğlum yordu 🤣🤣🤣🤣

Ayyy yok yok demiyorum inşallah sakin koydum mu uyuyan seni yormayan bir prens olur kzuum
İlk oğlum yaramaz abisine çekerse eyvahhhh🤣🤣

Ayyy yok yok demiyorum inşallah sakin koydum mu uyuyan seni yormayan bir prens olur kzuum
İlk oğlum yaramaz abisine çekerse eyvahhhh🤣🤣
Şimdi çocukmu var kız hepsi canavar. Bende şimdi kafamı yastığa koydum beyefendi uyandı
Aynen canavarlar çok fenalar🤣🤣🤣🤣öyle olur. Anne dinlenmek veya uyumak. İstedim çocuk uyanır bilerek yapıyor gibi🤣

Tüm sayfalar yüklendi.