Sorum var Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr 💃💃💃💃💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr 💃💃💃💃💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,107 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr 💃💃💃💃💃💃
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Nekativ enerjiyi üstümüzden atıyoruz ve positiv enerji yüklüyoruz hep beraber🧘‍♀️canım sıkılıyor gelin sohbet edelim her telden çalalım nesenelim biraz hopppp
Bende Pazar günü kpss sınavım var hiç çalışamadim gebelik sorunlarından, mide bulantısı yanmasi derken sınav geldi çattı 🤦 ders çalışıyorum ara verdim şimdi 🙄

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy bendeee mide yanması var mahvetti beni geçmiş olsun canım ve kolay gelsin Rabbim yardımcın olsun
Amin canım Allah razı olsun 🤲 Ayy dua et bana canım sınavı nasıl atlatacağım hiç bilmiyorum sık sık idrarım geliyor, uzun süre oturamiyorum nasıl stres oldum anlatamam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende canimm uyuyamıyorum uyusamda bin kere uyanıyorum midem mahvetti beni ve ağrılarım oluyor az kaldı
Allah kolaylıkla doğurmani nasip etsin inşallah canım 🥰🤲

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allah razı olsun 🤲 Ayy dua et bana canım sınavı nasıl atlatacağım hiç bilmiyorum sık sık idrarım geliyor, uzun süre oturamiyorum nasıl stres oldum anlatamam

Allah kolaylıkla doğurmani nasip etsin inşallah canım 🥰🤲
Kolayca doğuralı alalım kucamiza inşallah ay canım benim hamilesin sınava gircen seninde son zamanların ama yaparsın Rabbim yar ve yardımcın olsun yaparsın insallah bitanem

Kızımı salliyorum ki uyusun cnm camdaki kız bakiyom sen napiyosun 🎊♥️🤗🤗
Oo kolay gelsin canim oğlanı yatırdim bende uzaniom oyle

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kolayca doğuralı alalım kucamiza inşallah ay canım benim hamilesin sınava gircen seninde son zamanların ama yaparsın Rabbim yar ve yardımcın olsun yaparsın insallah bitanem

Oo kolay gelsin canim oğlanı yatırdim bende uzaniom oyle
İnşallah canım benim inşallah 🤲 Allah razı olsun 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar