Hülya Ayşenur demet gamze

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde kızımın annesiyim tarafından oluşturulan Hülya Ayşenur demet gamze başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,515 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hülya Ayşenur demet gamze
Konbuyu başlatan kızımın annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
😱😱😱
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sogukta insanın en rahat yeri kendi evi bence
Evinde kalmıyor ki köyde evş var ya bizde ya ablasınds 🤦🏻‍♀️köye uğradığı yok yani. Valla bu genç yaşımda o kadar şey yaşadım hasts olmadım bı adam beni sinirden hasta edecek 😂😂tırlatmama az kaldı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kıyamam kuzum yaaa😔
Birde geldmi her şey peşpeşe gelihpr anlamıyorum ki göz mü var ne var üstümüzde sabah ocakta o dalgınlıkla tavayı unutmuşum yemek yedil kalktık toplayacam etrafı vir baktım tsva komlöe yanmış Allah'tan ev yanmadı. Sofrada kayra ve eşimin üstüne çay devrildi🤦🏻‍♀️ yemim ederim bugun çok kötü bir gündü

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Birde geldmi her şey peşpeşe gelihpr anlamıyorum ki göz mü var ne var üstümüzde sabah ocakta o dalgınlıkla tavayı unutmuşum yemek yedil kalktık toplayacam etrafı vir baktım tsva komlöe yanmış Allah'tan ev yanmadı. Sofrada kayra ve eşimin üstüne çay devrildi🤦🏻‍♀️ yemim ederim bugun çok kötü bir gündü
Nazar var sözde vallaha gözü olanin gözü çıksın rabbim tüm kötülüklerden korusun Ayşem sizi inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🧿🧿🧿

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım biseyler geldimi pes pese gelir hep öyle olur zaten kayram Nasil oldu siz nasılsınız iyisiniz dini Allahım korumuş aman dikkat edin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Nazar var sözde vallaha gözü olanin gözü çıksın rabbim tüm kötülüklerden korusun Ayşem sizi inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🧿🧿🧿
Amin hülyam amin sabah eniştenle bizfe böyle dua ettik 😂😂. Rabbim gözü olanın gözünğ çıkarsın inşallah d
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım biseyler geldimi pes pese gelir hep öyle olur zaten kayram Nasil oldu siz nasılsınız iyisiniz dini Allahım korumuş aman dikkat edin
Kayra hsla aynı kuzum allahtan o çok yanmadı ama eşim için aynısını dliyemiyeceğim bak aklıma geldikçe gülesim geliyor 😂😂o an çok korktum sma şuan yandığı sn gelince gözümün önüne gülüyorum Allah affetsin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.