Humana still tea cayla ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Humana still tea cayla ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Humana still tea cayla ilgili
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duruu

Gozde

Kayıtlı Üye
rank
Suan kullanıyorum ben canım bebegim hastanede yogun bakımda emzıremıyorum üzüntüden azalmıstı sonra sureklı pompa yapmaktan da azaldı bende cayı aldım arttırıyo surekli kac ml cıktıgına bakıyorum ya ben sut posetıne koyuyorum ediyorum ordan tam takıp edebıldıgım ıckn farkında oluyorum artıp artmadıgının

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Suan kullanıyorum ben canım bebegim hastanede yogun bakımda emzıremıyorum üzüntüden azalmıstı sonra sureklı pompa yapmaktan da azaldı bende cayı aldım arttırıyo surekli kac ml cıktıgına bakıyorum ya ben sut posetıne koyuyorum ediyorum ordan tam takıp edebıldıgım ıckn farkında oluyorum artıp artmadıgının
Bende almayı düşünüyorum canım acaba bi yan etki falan yaparmi diye korkuyorum bide nereden aldınız internettenmi eczanedenmi

Gozde

Kayıtlı Üye
rank
Bende almayı düşünüyorum canım acaba bi yan etki falan yaparmi diye korkuyorum bide nereden aldınız internettenmi eczanedenmi
Eczaneden aldım dırek . İnternette sahteleri olabılıyo diye yazı okumustum emin olamadım arastırmaya da vaktım yoktu hemen kullanmak istedim ondan eczaneye gittm aldım. Bir hfta oldu alalı bı yan etkısını görmedım

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda kullandım süt arttiriyo kizimdada kullanmayı düşünüyorum ben çok memnundum kuşburnu çayı gibi tadını beğenmiştim ben

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Nasil kullaniyorsun peki canım gunde kac bardak kaç ml

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar