Sorum var Hurma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Hurma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 271 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hurma
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Anneler ben 37 ci.haftaya giricem de yagrin aceba hurma doğumu.kolaylastirir diyorlar açılma yapar diyorlar sizce şimdi yemeye başlamalı mıyım kactane yemeliyim eğer yiyenler varsa soyleyebilirmi😊😊
Canım benim kuzenim doğumu olması gerekti bu yüzden her gün kase kase hurma yiyordu doğumu kolaylaştırsin ve doğumu gerçekleşsin diye ama işe yaramadı onda sezeryana aldılar bence hurma ile alakali değil

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kuzenim doğumu olması gerekti bu yüzden her gün kase kase hurma yiyordu doğumu kolaylaştırsin ve doğumu gerçekleşsin diye ama işe yaramadı onda sezeryana aldılar bence hurma ile alakali değil
Be de öyle düşünüyorum 🙄ilk doğumda bolca yürüyüş ve hurma yedim ama doğumum çok zor geçti öbüründe.hic yemedim daha kolay geçti 🤣🤣

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
37.hqfta daha erken deyil mi Allah korusun bebeğe bisey falan olur dikkat et
Vallahi erken mi bilmiyorum herkes ye diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Be de öyle düşünüyorum 🙄ilk doğumda bolca yürüyüş ve hurma yedim ama doğumum çok zor geçti öbüründe.hic yemedim daha kolay geçti 🤣🤣
Demeki sana fayda etmemiş abla 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demeki sana fayda etmemiş abla 😊😊

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Anneler ben 37 ci.haftaya giricem de yagrin aceba hurma doğumu.kolaylastirir diyorlar açılma yapar diyorlar sizce şimdi yemeye başlamalı mıyım kactane yemeliyim eğer yiyenler varsa soyleyebilirmi😊😊
Hurmayı hiç denemedim ama ben 2. Kızımda ada çayı içtim sürekli açılmam oldu ama zor geçti doğum meryem ana otu varmış denemedim ama işe yarıyor diyorlar nekadar doğru bilemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.