Huyu değişen bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Huyu değişen bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huyu değişen bebeğim
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kız bugün bebeğim 43 günlük oldu ama sanki aniden huyu değişti gündüz uyumuyor illa salıncağın başında durup sallayacam derin uykuya giremiyor birde sağ göğsümü zorla tutuyor vermeye çalışınca feryat figan ağlıyor benim diğer çocuklarda o göğsümü bi süre sonra bıraktılar buda aynı şeyi yapmaya başladı anlamıyorum sorun ne 🤦‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız bugün bebeğim 43 günlük oldu ama sanki aniden huyu değişti gündüz uyumuyor illa salıncağın başında durup sallayacam derin uykuya giremiyor birde sağ göğsümü zorla tutuyor vermeye çalışınca feryat figan ağlıyor benim diğer çocuklarda o göğsümü bi süre sonra bıraktılar buda aynı şeyi yapmaya başladı anlamıyorum sorun ne 🤦‍♀️
Canım inanirmisin gerçekten bizse de aynı sorunlar var ya benim oğlumda sağ göğsümu emmiyor zorla veriyorum ağlıyor almıyor ne yapacağımı şaşırdım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım göğüsunu pbebeginin pozisyonunu değiştirerek ver ona farklı mesela sol göğüsumu tutturur şekilde tuttur. O zaman tutar kesin.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım inanirmisin gerçekten bizse de aynı sorunlar var ya benim oğlumda sağ göğsümu emmiyor zorla veriyorum ağlıyor almıyor ne yapacağımı şaşırdım
Benim diğer çocuklarımda bi süre sonra bıraktılar sağ göğsümü şimdi buda o aşamada zorla veriyorum ayakta hoplaya zıplaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım göğüsunu pbebeginin pozisyonunu değiştirerek ver ona farklı mesela sol göğüsumu tutturur şekilde tuttur. O zaman tutar kesin.
Aynısını yapıyorum yok yine tutmuyor

Benim oğlumda ilk zamanlarda tutmadı ama uyuduğu zaman veriyordum alışsın diye alıştı
Ben uykuda verince uyanıp ağlıyor sanki biliyor o göğsümü veriyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim diğer çocuklarımda bi süre sonra bıraktılar sağ göğsümü şimdi buda o aşamada zorla veriyorum ayakta hoplaya zıplaya

Aynısını yapıyorum yok yine tutmuyor

Ben uykuda verince uyanıp ağlıyor sanki biliyor o göğsümü veriyorum
Pes etme canım illaki tutacak bir şekilde sık sık vermeye çalış ama çok bunaltmadab

Pozisyon değiştirmeden öbür göğsüne ver Allah’ın izniyle tutar canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi ağlasada hoplaya zıplaya zorla veriyorum oda tutmak zorunda kalıyor
Hah öyle devam et canım sen sakın almıyor diye bırakmazlik yapma geri alışır bazen bebekler yapıyor oype kayrada 1.5 aylık iken filan sol göğüsumu tutmamak için direniyordy valla sırf aç bile bırakıyordum orayı tutsun diyev

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.