Huzursuz bacak sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraaa tarafından oluşturulan Huzursuz bacak sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,040 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huzursuz bacak sendromu
Konbuyu başlatan Kubraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrvkrts

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar sizde benim gibi huzursuz bacak sendromu yasiyor musunuz özellikle akşamları dinlenmek istiyorum ama nafile uzaniyorum bı 5 dk. Yaşıyorsaniz neler yapıyorsunuz rahatlamak için?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar sizde benim gibi huzursuz bacak sendromu yasiyor musunuz özellikle akşamları dinlenmek istiyorum ama nafile uzaniyorum bı 5 dk. Yaşıyorsaniz neler yapıyorsunuz rahatlamak için?
Baaaacıımm bacıım 😂 siz yine hamileyken yaşıyosunuz bende 14 yaşından beri var o hastalık dedemden miras 😂 hamileliğimde ne kadar şiddetlenmişti bacaklarıma vuruyodum sinirden😥
Yatmadan önce uykunu açacak hiç birşey yapmıyorsun uykun geldiği an uyu uykuya geçerken çok sıkıştırır çünkü baktın duramıyosun suya gir belden aşağını yıka oda olmuyorsa eşini çağırıyorsun masaj yapıyor onun aslında ilacı var ama emzirirken yada süt verirken içemiyorsun gerçi benim doktorum 34. Haftamda istersen antibiyotik iç bu saatten sonra ona istesende zarar veremezsin demişti ben yine de içmemiştim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bendede o dert war hamilelikten öncede ara ara olurdu şimdi utanmasa herqun sürekli olacak. Tatlı uykumu bölüp diz kapaklarımdan asaqi soquk suyla yıkıyorum bacaqm buz qibi olunca ferahliyorum 🤦‍♀️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bendede o dert war hamilelikten öncede ara ara olurdu şimdi utanmasa herqun sürekli olacak. Tatlı uykumu bölüp diz kapaklarımdan asaqi soquk suyla yıkıyorum bacaqm buz qibi olunca ferahliyorum 🤦‍♀️
Bende ilk 3 ay çok cektim geceleri agrısından uyuyamıyordum magnezyum takviye alın sade soda tüketin dinlenirken mutlaka ayaklarınız yüksekte olsun ve soguk duş gerçekten çok iyi geliyor çok şükür atlattım artık agrım olmuyo benim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk 3 ay çok cektim geceleri agrısından uyuyamıyordum magnezyum takviye alın sade soda tüketin dinlenirken mutlaka ayaklarınız yüksekte olsun ve soguk duş gerçekten çok iyi geliyor çok şükür atlattım artık agrım olmuyo benim
Maqnezyum iciyorum zaten ama nedense faydası olmuyor sol bacaqma wuran aqriyi Bile kesmiyor.

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Ahh ahhh magnezyum içiyorum kan ilacı kullanıyorum ama bana mısın demiyor dinlenmeye ihtiyacım var ama bırakmıyor 😂 sırt üstü de uzanıp ayakları yukarı kaldiramiyorum büyüdük artık 28 haftalık olduk 😍 soğuk dusu deneyeceğim ama herkes tavsiye etmiş. Teşekkürler kızlar♥️

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum ama hangi magnezyum o önemli. Her magnezyum fayda etmez magnezyumun birçok çeşidi var.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar