Sorum var İçimi dökmek istedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ordulu 52 tarafından oluşturulan İçimi dökmek istedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,921 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İçimi dökmek istedim
Konbuyu başlatan Ordulu 52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Allah'razı olsun canim sağol allah hepimizin yardımcısı olsun benim eşim çok değişik birşey tartışmada bile kes sesini falan diyo üstüme yürüyor vuruyor zoruma gidiyor annem babam vefate etti abim var iki tane birde ablam ama kopuk asla arayip sormazlar beni allah kimseyi ailesinden ayirmasin birlik beraberlik çok güzel birşey gerçekten
Hayırlı aksamlar arkadaslar içimi dökmek istedim doldum resmen esimle bazi sorunlar oldu anlasamadiklarimizdan dolayi çok kafasına göre biri önceden böyle degildi ben buyum lüksüne sahip bosanma aşamasına geldik dava bile acildi davaya bir hafta kala vazgeçtik hala ayni sorumsuzluklari devam ediyor benim içim cekilmez hale geldi 3 yaşında kızım var simdi yine hamileyim plansiz gebelik oldu ama olsun bunada şükür dedim eşim bana karşı çok cimri ne üstüme basima aldi bu zamana kadar nede kızıma evin ihtiyaclarini bile ben söyleyip öyle alıyorum onun haricinde özel olarak kendimize ne bir kıyafet ne bir ayakkabı hiç birşey yok düşün düşün kafayi yicem acikcasi çocuğa karşı ne bir ilgilenme yok işten eve gelir telefonu alır videolara bakar yatana kadar hafta sonu dışarı cikalim dolaşalim desem yorgunum ama arkadasi çağırsa ailesinden biri bişey olsa kosa kosa gidiyor ne zaman sekilde nasil idare edim insan gerçekten doluyor psikolojik olarak çöküyor simdide köye taşınma işi kafasına sokmus bana bile bu karari soylemedi arkadaşıyla konusurken duydum ben asla istemiyorum yapamam köyde beni mecbur saniyor ben ne dersem o olur hesabini yapiyor kendince ama asla ben gitmem uzun oldu hakkınızı helal edin içimi dökmek dertleşmek istedim
Can kiyamam cok üzüldüm 😔Allah yardimcin olsun inşallah kötü günlerini unutursun canm iyi eş diye bişiy yok hepsi ayni benimde kafama gelmeyen kalmamişdir anlatsam üzülürsün of kadin olmak cok kötü bişiy Alllahim qizlarimizin bahtini güzel yazsin canim 😔

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı aksamlar arkadaslar içimi dökmek istedim doldum resmen esimle bazi sorunlar oldu anlasamadiklarimizdan dolayi çok kafasına göre biri önceden böyle degildi ben buyum lüksüne sahip bosanma aşamasına geldik dava bile acildi davaya bir hafta kala vazgeçtik hala ayni sorumsuzluklari devam ediyor benim içim cekilmez hale geldi 3 yaşında kızım var simdi yine hamileyim plansiz gebelik oldu ama olsun bunada şükür dedim eşim bana karşı çok cimri ne üstüme basima aldi bu zamana kadar nede kızıma evin ihtiyaclarini bile ben söyleyip öyle alıyorum onun haricinde özel olarak kendimize ne bir kıyafet ne bir ayakkabı hiç birşey yok düşün düşün kafayi yicem acikcasi çocuğa karşı ne bir ilgilenme yok işten eve gelir telefonu alır videolara bakar yatana kadar hafta sonu dışarı cikalim dolaşalim desem yorgunum ama arkadasi çağırsa ailesinden biri bişey olsa kosa kosa gidiyor ne zaman sekilde nasil idare edim insan gerçekten doluyor psikolojik olarak çöküyor simdide köye taşınma işi kafasına sokmus bana bile bu karari soylemedi arkadaşıyla konusurken duydum ben asla istemiyorum yapamam köyde beni mecbur saniyor ben ne dersem o olur hesabini yapiyor kendince ama asla ben gitmem uzun oldu hakkınızı helal edin içimi dökmek dertleşmek istedim
Aynı kaderı paylasıyoruz ne yazıkkı benmde 5 yasında oglum var ve hamıleyım kızım dogsun bır yasını gecsın cocuklarımı alıp esımı terk edıcem pedımden gelırse barısırım yoksa bende bosanıcam ,bız bunları bole cekmeye devam edıp dur demedıkce adam olmaz bı omur bole devam eder...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı kaderı paylasıyoruz ne yazıkkı benmde 5 yasında oglum var ve hamıleyım kızım dogsun bır yasını gecsın cocuklarımı alıp esımı terk edıcem pedımden gelırse barısırım yoksa bende bosanıcam ,bız bunları bole cekmeye devam edıp dur demedıkce adam olmaz bı omur bole devam eder...
Dusun dogum yapıcam ıhtıyaclarımı bıle almıyo corapla terlıge ıhtıyacım var on kere al dedım almadı her seyı unuturum dogum ıhtıyacıımı gormeyen bı adamı affedemem belkı dırek bosanırımda

Dusun dogum yapıcam ıhtıyaclarımı bıle almıyo corapla terlıge ıhtıyacım var on kere al dedım almadı her seyı unuturum dogum ıhtıyacıımı gormeyen bı adamı affedemem belkı dırek bosanırımda

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Gerçekten çekilmez böyleleri Allah sabır versin 🤲

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı aksamlar arkadaslar içimi dökmek istedim doldum resmen esimle bazi sorunlar oldu anlasamadiklarimizdan dolayi çok kafasına göre biri önceden böyle degildi ben buyum lüksüne sahip bosanma aşamasına geldik dava bile acildi davaya bir hafta kala vazgeçtik hala ayni sorumsuzluklari devam ediyor benim içim cekilmez hale geldi 3 yaşında kızım var simdi yine hamileyim plansiz gebelik oldu ama olsun bunada şükür dedim eşim bana karşı çok cimri ne üstüme basima aldi bu zamana kadar nede kızıma evin ihtiyaclarini bile ben söyleyip öyle alıyorum onun haricinde özel olarak kendimize ne bir kıyafet ne bir ayakkabı hiç birşey yok düşün düşün kafayi yicem acikcasi çocuğa karşı ne bir ilgilenme yok işten eve gelir telefonu alır videolara bakar yatana kadar hafta sonu dışarı cikalim dolaşalim desem yorgunum ama arkadasi çağırsa ailesinden biri bişey olsa kosa kosa gidiyor ne zaman sekilde nasil idare edim insan gerçekten doluyor psikolojik olarak çöküyor simdide köye taşınma işi kafasına sokmus bana bile bu karari soylemedi arkadaşıyla konusurken duydum ben asla istemiyorum yapamam köyde beni mecbur saniyor ben ne dersem o olur hesabini yapiyor kendince ama asla ben gitmem uzun oldu hakkınızı bir sohbet ortamı yapsanız dinlemez mi mesela kızınız uyuyunca çay eşliğinde gelirler giderler diye not tutatir mesela biz faturalar bu ay odenecekler sıraya koyarız sırayla herkeze sira gelir gerci esimle bana sora gelmez 😃eşini güzel bir dille uyar canım madem boşanmıyoruz bu çocukların dünyaya gelişine biz vesile olduk sorumluluğumuz ortak de ayrılmayı beceremiuorsa geçinmeyi başarmamız lazım de pes etme ülkemizde ne yazık ki evlilik hakkındaki yük kadına yükleniyor rabbim eşinle sana aile muhabbeti versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah'ım yardımcın olsun kuzum rabbim eşine hidayet versin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar