Sorum var İçli köfte 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan İçli köfte 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 877 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İçli köfte 🤔
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Bugün kalktım içli köfte yapmaya yaptım da şeklini başka türlü yaptım hamuru yoğurma kadar canım çıktı kızlar sizlerde yapan eden var mı nasıl yapıyorsunuz şekil vermesi hamur yani aşırı zormuş bu tariflerde yorumların altına yaptım harika oldu diyenler nasıl yapmış acaba çok merak ettim doğrusu 😅ben şimdi yaptım içli köfteleri pişirmeye yani kızartmadan difrize koydum iftara yakın donmuş şekilde çıkarıp direk kızartacağım bakalım nasıl olacak o kadar yoruldum ki ellerim yara oldu 1 saat yoğurdum neredeyse hamuru ,ellerim dizlerim titredi yaparken kayınvalidem de ben şekil vermem ince olur kalın olur falan diye yapmaya yardım etmedi çocuğu tuttu kayınpederimle beraber ben tek yaptım 4 5 saatimi aldı valla

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Valla ben nefis yemek tariflerinden bakıyorum hiç aklımda tarif kalmıyor geçen aklımdan muhallebi yaptım su gibi oldu 🤭
Hangi kişinin kini yapıyorsun bari onu söyle🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben nefis yemek tariflerinden bakıyorum hiç aklımda tarif kalmıyor geçen aklımdan muhallebi yaptım su gibi oldu 🤭
Bende herşeyi o kanalda öğrendim birde yemek.com en güvenilir takıp ettiğim 2 sayfalar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hangi kişinin kini yapıyorsun bari onu söyle🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende herşeyi o kanalda öğrendim birde yemek.com en güvenilir takıp ettiğim 2 sayfalar
Mühim olan ince açabilmek tarifi her yerde aynı googlea yazıyorum ilk çıkanı yapıyorum 🤭🤭 İlk beceremiyordum ama nutellayı dondurunca çok kolay oldu 😊 Benim rahmetli anneannem Tatardı çok değişik tarifler bilirdi hepsi de ezberindeydi yaparken bize hep git şuradan bir şeyi getir derdi gider getirirdik bazen bulamazdık istediğini neyse boşver derdi sonra bir yapardı mis gibi olurdu tarifini isterdik biz yapardık aynı olmazdı sonradan öğrendik püf noktalarını saklarmış ondan bize getir götür yaptırırmış annem bile bilmiyor meğer bilerek yazmıyormuş buluruz diye kadın mezara kadar götürdü tariflerini 😂😂 Şimdi her şey internette valla zaman olsa portakallı ördek bile yaparsın istesen büyük kolaylık 🥹

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kalktım içli köfte yapmaya yaptım da şeklini başka türlü yaptım hamuru yoğurma kadar canım çıktı kızlar sizlerde yapan eden var mı nasıl yapıyorsunuz şekil vermesi hamur yani aşırı zormuş bu tariflerde yorumların altına yaptım harika oldu diyenler nasıl yapmış acaba çok merak ettim doğrusu 😅ben şimdi yaptım içli köfteleri pişirmeye yani kızartmadan difrize koydum iftara yakın donmuş şekilde çıkarıp direk kızartacağım bakalım nasıl olacak o kadar yoruldum ki ellerim yara oldu 1 saat yoğurdum neredeyse hamuru ,ellerim dizlerim titredi yaparken kayınvalidem de ben şekil vermem ince olur kalın olur falan diye yapmaya yardım etmedi çocuğu tuttu kayınpederimle beraber ben tek yaptım 4 5 saatimi aldı valla
Çok yaparım haslamalik kızartmalık sende makinasını alabilirsin canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar