İdrar enfeksiyonu ve vajinal kaşıntı yaşayanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan İdrar enfeksiyonu ve vajinal kaşıntı yaşayanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar enfeksiyonu ve vajinal kaşıntı yaşayanlar
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Panikbiranne

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar idrarda lökosit çıkmıştı doktor bana cefaks 500 mg antibiyotik yazmıştı 2 tane kullandım ama çok fena baş ağrısı yaptı ağır geldi sanırım tekrar kontrole gittiğimde farklı bir ilaç vermesini isticem bir kaç kişiden duyduğum bitkisel bir takviye var idrar enfeksiyonuna çok iyi geliyormuş urinonvef adı duyan kullanan var mı antibiyotik yerine bunu kullanın daha iyi diyolar doktor kullan derse alıcam son 3 gündür vajinal kaşıntı da başladı yanma ve batma da eşlik ediyor çok rahatsız edici ne yapabilirim sirkeli su ile taharet yaptım ama felaket yaktı ya 😐
Ben doktora sordum canım bahsettigin turna yemişi ekstresini bilmiyorum kanıtlanmış bişey yok dedi. Bide sen sor bakalım eğer kullan derse burdan bizede yaz. Hamilelerin ortak derdi bu galiba

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Vimesa diye bı hap vermisti benim doktorum bitkisel iyi gelmişti enfeksiyon ve yanma

Vimesa diye bı hap vermisti benim doktorum bitkisel iyi gelmişti enfeksiyon ve yanmaya bitkisel.bi ilac
Yanıtlarınız için sağolun kızlar idrardan sonra hafif kaşıntı oluyor bide şu iç dudaklarda biraz yanma oluyor onun dışında sorun yok 3 günde koca damacanatı bitirmiştim kendine hayret ettim normalde bir bardak suyu zor içen ben enfeksiyonu atmak için suya dadandım 😁 doktora şu bitkisel takviyeyi sorayım inşallah yazarım buraya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar